Coin Hunt World Nasıl Para Kazanılır ?

Coin Hunt World Nasıl Para Kazanılır, Coin Hunt World Nasıl Para Kazanma,Coin Hunt World Nasıl Kripto Para Kazanılır,kripto para kazanma, Coin Hunt World Nasıl Para Kazanılır, Bedava Coin kazanma, Bedava ,Coin Hunt World Nasıl Para Kazanılır gibi soruulaaa cevap vereceğiz.

Coin Hunt World Nasıl Para Kazanılır

Coin Hunt World eğlenceli bir oyun olabilir ve ücretsiz olarak ekstra kripto para kazanmanın ilginç bir yolu olabilir. Ancak bunu doğru beklentilerle yapmanız ve çok fazla kazanmayı beklememeniz gerekiyor.

Mobil oyun oynamayı sever misiniz? Öyleyse, ilginç bulabileceğiniz bir mobil oyunla karşılaştım. Adı Para Avı Dünyası. Bu oyun, oynarsanız kripto para kazanabileceğinizi iddia ediyor.

Bu ilginç bir iddia ve itiraf etmeliyim ki ilgimi çekti. Bu yüzden, her zaman ekstra nakit veya kripto para kazanmanın harika yollarını aradığım için bunu test etmeye karar verdim.

Bu mobil oyun hakkında öğrendiğim her şeyi bu Coin Hunt World incelemesinde paylaşacağım. Size ayrıntılı bir iç görünüm verecek, böylece daha kullanmadan önce uygulamadan tam olarak ne bekleyeceğinizi bileceksiniz.

Bu şekilde, kullanmaya değip değmeyeceğini bilecek ve bunun yerine katılmanız veya diğer seçenekleri kullanmanız gerekip gerekmediğine karar verebilirsiniz.

Coin Hunt World nedir ve neler sunar?

Coin Hunt World, çeşitli kripto para birimleri kazanmanız için fırsatlar sunan bir mobil oyundur.

Daha önce Pokemon Go oynadıysanız, bu oyun çok tanıdık gelecektir çünkü bu uygulamadan bir şeyler çıkarmak için şehirde dolaşmak zorunda kalacaksınız.

imdi, kullanmaya değer olup olmadığını bilmek istiyorsanız, nasıl çalıştığını ayrıntılı olarak anlamalısınız ve bunu yapmanın en iyi yolu, sunduğu kazanç fırsatlarını daha ayrıntılı olarak incelemektir.

İşte Coin Hunt World’den nasıl kazanılacağı.

Seçenek 1 – Kasaların ve gizemli kutuların kilidini açma

Coin Hunt World’den kazanmanın birincil yolu kasaların ve gizemli kutuların kilidini açmaktır. Bunu yapmak için oyunu oynamanız gerektiği gibi oynamanız yeterlidir.

jeton avı dünyası nasıl oynanır
Kilidini açabileceğiniz mahzenleri ve gizemli kutuları bulmak için şehirde dolaşmanız gerekiyor.

Karargahınızı kurarak işe başlıyorsunuz. İdeal olarak, genel merkezinizi evinizde veya çok zaman geçirdiğiniz herhangi bir yerde kurmalısınız. Ardından, tıpkı Pokemon Go gibi, uygulama açıkken kilidini açabileceğiniz kasaları aramak için şehirde dolaşıyorsunuz.

Bir kasa bulduğunuzda, kilidini açmak için bir anahtara ihtiyacınız olacak. İlgili anahtara sahipseniz kasanın kilidini açabilir ve ödülü alabilirsiniz. Alacağınız ödül değişiklik gösterecektir. Çeşitli oyun içi para birimleri ve öğeler alabilirsiniz. Ama bence en iyi ödül kripto para birimidir.

Kasalar genellikle az miktarda kripto para birimi içerir (genellikle Bitcoin veya Ethereum). Ancak bunu elde etmek için bir trivia’yı doğru yanıtlamanız gerekir.

Peki, anahtarları nasıl alacaksınız? Anahtar kabinlerini bulmak için biraz daha yürümen gerekecek. Bu anahtar kabinleri, kasalar için çeşitli anahtar türleri oluşturmak için kullanılabilir.

Ödül toplamanın diğer bir yolu da gizemli kutuları açmaktır. Bunu açmak biraz daha kolay çünkü bir anahtara ihtiyacınız olmayacak. Bununla birlikte, bu kutular yalnızca, daha sonra tartışacağım esas olarak diğer kazanç fırsatları biçimleri olan bir tür mücadeleyi tamamladığınızda görünecektir.

Teknik olarak, bu gizemli kutular mahzenlerden daha iyi ödüller sunar, ancak “bulmaları” zordur.

Seçenek 2 – Ödüller

Coin Hunt World’den ödül kazanmanın bir başka yolu da ödülleri tamamlamaktır. Bunlar ödül olarak gizemli kutular sunan görevlerdir.

madeni para avı dünya ödülleri
Bulmanız ve açmanız gereken gizemli kutuları kazanmak için ödülleri tamamlayabilirsiniz.

Bir ödülü tamamlamayı başarırsanız, oyunu oynarken kasabada dolaştığınızda gizemli bir kutu görünecektir. Bu ödülleri tamamlamak için biraz daha fazla çaba gerekecek. Genellikle ödülü tamamlamadan önce oyunda belirli kilometre taşlarına ulaşmanız gerekir.

Örneğin, yukarıda gösterilen fotoğrafta, kırmızı anahtarı taklit eden ilk avcı olmalısınız. Ödül gereksinimlerini başarıyla karşılarsanız, gizemli kutu size verilecektir. Ancak kutuyu açmak için kutunun bulunduğu yere gitmelisiniz.

Bu ödüller çok yaygın değildir, bu yüzden birini tamamlama fırsatınız varsa, bunun için gidin.

Seçenek 3 – Referans programı

Son olarak Coin Hunt World’ün yönlendirme programı aracılığıyla ek ödüller de kazanabilirsiniz. Bir davet bağlantısı oluşturabilir ve oyunu oynamaya davet etmek istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz. Kişi linke tıklayıp kayıt olduğunda, sizin referansınız olacaktır.

Hem siz hem de yönlendirdiğiniz kişi ikişer gizemli kutu alacak. Ardından, tavsiyenizin oyunda ne kadar aktif olacağına bağlı olarak ek ödüller alacaksınız. Ancak Karargahınızı 3. seviyeye yükselttiğinizde bu kazanma fırsatının kilidini açabileceğinizi unutmayın

Nasıl ödeme alırsınız?

Coin Hunt World’de pek çok nüans var. Bu uygulamadan kripto para kazanmak çok kolay gibi görünse de kazandığınızı geri çekmek aslında o kadar kolay değil.

Daha önce de belirtildiği gibi, kasaları ve gizemli kutuları açarken zaman zaman Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimleri alacaksınız. Ancak kripto kazançlarınızı nasıl çekebilirsiniz? Bir kripto cüzdanına, özellikle de bir Uphold kripto cüzdanına ihtiyacınız olacak.

madeni para avı dünyasının ödeme sistemi
Uphold’un kilidini açıp kripto kazançlarınızı çekmeden önce 10.000 reçine toplamanız gerekir.

Yine de bu özelliğin kilidini açmak için oyunu oynayarak yapılabilecek 10.000 reçine toplamanız gerekecek. Reçineler, toplamanız gereken oyun içi kaynaklardır ve kasaları açarak yapılabilir. Kişisel olarak size ne kadar süreceğini söyleyemem çünkü testleri yaptığımda o noktaya hiç ulaşmadım.

Ancak, kripto kazançlarınızı çekebilmenizin tek yolu olan oyunun Uphold özelliğini bu şekilde açabilirsiniz. Uphold özelliğinin kilidini açtıktan sonra, kripto kazançlarınızı istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

Ancak bu, aynı zamanda, bu oyunu oynamak ve kazancınızı çekmek istiyorsanız, önce bir Uphold hesabı oluşturmanız gerektiği anlamına gelir. Coin Hunt World’den kazancınızı nasıl çekeceğinizi anladığınızda, kazanacağınız kripto para birimlerini çekmek nispeten kolay olacaktır.

Ancak, bu uygulamanın ödeme sisteminin nasıl kurulduğunu gerçekten sevmiyorum. Ödeme özelliğinin kilidini açmak zorunda kalmanın hayranı değilim. Bence bu her zaman hazır olmalı.

Ne kadar para kazanabilirsin?

Testlerime göre Coin Hunt World güzel kazançlar sağlayabilir ama bunu doğru beklentilerle yapmanız gerekiyor.

Kazanmak biraz sabır gerektirebilir, ancak bazı insanlar bundan oldukça iyi para kazandığını bildiriyor. Tam zamanlı bir gelire veya bunun gibi bir şeye benzer bir şey yok, ancak yan tarafta kesinlikle iyi olabilecek bazı ekstra kriptolar var.

Masaüstünde kullanabiliyor muyuz?

Coin Hunt World yalnızca mobil bir platformdur, bu nedenle gerçekten bir mobil cihaz kullanmanız gerekecek. Aynı zamanda mantıklı çünkü bu oyunu oynamak için kasabada dolaşmanız ve ödüllerin kilidini açmak için belirli yerlere gitmeniz gerekiyor.

madeni para avı dünya uygulaması
Bu incelemenin yazımı itibariyle, oyun yalnızca Android cihazlar için mevcuttur.

Uygulama şu anda yalnızca Android cihazlar için kullanılabilir. Bu incelemenin yazıldığı tarihte iOS sürümü hala kapalı beta sürümündedir.

Uygulama hakkında ilk fark ettiğim şey, pek kullanıcı dostu olmamasıydı. Daha önce Pokemon Go oynamadıysanız, bu uygulamadan para kazanmak için ne yapacağınız hakkında hiçbir fikriniz olmayacak. Ayrıca size ne yapacağınızı öğretmek konusunda da kötü bir iş çıkarıyor.

Normalde, uygulamanın başlangıçta yapmanız gerekenler konusunda size yol göstermesini beklersiniz. Ancak uygulamayı test ederken bu gerçekten mevcut değildi.

Bunun sadece bir hata mı olduğundan veya oyun için gerçekten bir öğreticileri olup olmadığından emin değilim, ancak bence, kullanıcınızın oyunu oynamak için ne yapmaları gerektiğini bildiğinden emin olmak bir zorunluluktur. .

Coin Hunt World’e kimler katılabilir?

Coin Hunt World birçok ülkede mevcuttur. Ancak, size hangi ülkelerde mevcut olduğunu tam olarak söylemezler. Ülkenizde mevcut olup olmadığını öğrenmenin en iyi yolu Google Play’de aramaktır.

Arama sonuçlarında çıkarsa oyunu indirip kurabilirsiniz demektir. Olmazsa, bu, oyunun bölgenizde mevcut olmadığı anlamına gelir.

jeton avı dünyasına nasıl katılınır
Kaydolmak için önce uygulamayı yüklemeniz ve ardından e-posta adresinizi vermeniz gerekir.

Üye olmak için öncelikle uygulamayı indirip yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı açmanız ve kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekir (yukarıdaki fotoğrafa bakın). E-posta adresinizi vermeniz yeterli.

Ardından, Coin Hunt World size uygulamada oturum açmak için tıklayabileceğiniz bağlantıyı içeren bir e-posta gönderecektir. Uygulamaya giriş yapmak için bağlantıya tıklamanız yeterli. Bunu yaptıktan sonra, uygulamayı normalde oynadığınız gibi açabilirsiniz.

Nihai Karar

Coin Hunt World, kripto para kazanma şansı sunan bir mobil oyundur. Birkaç iyi özelliği var, ancak göz önünde bulundurmanız gereken birçok dezavantajı var.

Size oyunun neler sunabileceğine dair bir genel bakış sunmak için artılarını ve eksilerini özetleyerek bu incelemeyi tamamlamama izin verin. Ardından, oynayarak ilerlemeye devam edip etmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

profesyoneller

Artıları:

  • Kripto para kazanmanın ilginç bir yolunu sunar
  • Aktif bir yaşam tarzını teşvik etmeye yardımcı olur
  • Eğlence oyunu
Eksileri

Eksileri:

  • Sunulan sınırlı kazanç fırsatları
  • Oldukça düşük ödüller
  • Ödül çekme için sunulan sınırlı seçenekler

Bence Coin Hunt World eğlenceli bir kazanma yolu olabilir. Ancak bunu doğru beklentilerle yapmanız gerekiyor. Sınırlı kazanma yolları sunar ve kazandığınız zaman çok fazla kazanmazsınız.

Ancak bir mobil oyun olarak, farklı zorluklar sunduğu için iyi bir oyun olabilir. Artı, aktif bir yaşam tarzını teşvik ediyor çünkü oynamak için etrafta dolaşmak zorunda kalacaksınız. Bu iyi bir egzersiz şekli olabilir. Ve sonra aynı anda biraz ekstra kripto kazanmak harika bir bonus.

Coin Hunt World Nasıl Para Kazanılır yazımız beğendiyseniz ; Money Whale Nedir,Money whale nasıl para kazanılır? yazımıza göz atabilirsiniz.

Önceki İçerikkwai para kazanma hilesi
Sonraki İçerikBubble Cash Para Kazanma

Son Yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

212BeğenenlerBeğen
1,762TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Tabii ki! İşte "Kariyer ve Kişisel Gelişim" konusunda 1000 kelimelik bir makale: Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Host Dosyası Nedir? Host Dosyası Nasıl Kullanılır?

Hosts dosyası nedir ?, bir bilgisayarın işletim sistemine ait bir dosyadır ve alan adlarını IP adresleriyle eşleştirmek için kullanılır. İnternet üzerindeki bir...