İnternetten Ücretsiz Video Nasıl İndirilir(20 Ücretsiz Yol)

İnternet artık hayatımız en önemli parçalarından biridir. İnternet hayatımızda istediğimiz anda istediğimiz şeyleri izleyebildiğimiz, arayabildiğimiz bir olgudur. Eğlenceden eğitime ve sosyalleşmeden işe kadar her şey çevrimiçi olarak gerçekleşiyor.İnternette eğlencemiz veya bilgi için videoları izlemeye devam ediyoruz Bu nedenle İnternetten ücretsiz video nasıl indirilir konusunu hepimiz merak etmişizdir.

Çevrimiçi olarak veya bir sosyal medya platformunda bir videoyu beğendiğiniz ve cihazınıza indirip saklamak istediğiniz durumlar vardır. Genel olarak video indirme artık eskisinden çok daha kolay hale geldi.
İnternetten herhangi bir videoyu indirmenizi tavsiye ettiğimiz sitelerden bazılarını size 20 başlık halinde sunacağız.

1. Video Download Helper

Video indirmek için en kullanışlı yardımcımızdır.Programı bilgisayara kurmamız gerekmez Google Chrome , Mozilla gibi internet tarayıcılarına eklenti olarak kurulurlar. Tarayıcı mağazalarından 2 dk sürmeyecek bir işlemle sizde videolarınızı kolayca indirebilirsiniz. Eklentiyi kurduktan sonra video izlemeye başladığınız anda renkli toplar halinde bir simge belirir ve tek yapmanız gereken işlem istediğiniz video çözünürlüğünde indirme sağlayablirsiniz. Kendiminde kullandığı bir ekenti olduğundan dolayı internetten ücretsiz video nasıl indirilir adlı makalemin en başında yer bulduğunu söyliyebilirim. Video Download Helper  bağlantısı üzerinden tarayıcıya eklentiyi ekleyebilirsiniz

2. 4k Video İndirici

4k Video Downloader, hızlı ve kullanımı kolay bir araçtır. Kullanıcının sadece gerekli videonun bağlantısını web sayfasına kopyalayıp yapıştırması ve indirme düğmesini tıklaması gerekir.

Ayrıca kullanıcının YouTube kanallarına abone olmasına izin verir. Burada, otomatik indirme seçeneği ile en son videolar otomatik olarak indirilebilir. 4K Video Downloader, videoları farklı format ve çözünürlüklerde indirmenize izin verebilir. 4k Video İndirici  bağlantısı üzerinden indirebilirsiniz.

3. Freemake Video İndirici

Freemake Video Downloader, kullanıcının Videoları indirmeye başlamak için bağlantıyı kopyalayıp araca yapıştırması gereken başka bir basit İndirme yöneticisidir. Kullanıcıların karşılaştığı tek kısıtlama, yalnızca Windows’ta kullanılabilir olmasıdır.

YouTube, Vimeo, Daily Motion vb. Gibi çeşitli sitelerden indirmeye izin verir. Herhangi bir video ve müzik dosyasını HD, MP3, MP4, AVI vb. Olarak indirebilir ve kaydedebilirsiniz. Freemake Video Downloader, 4K video klipleri destekler.
Freemake Video Downloader  bağlantısı üzerinden indirebilirsiniz.

4. Youtube-dl

Youtube-dl , kullanıcının belirli ölçüde komut satırı programlama bilgisine sahip olmasını gerektirir. İnternetten video indirmek için şu anda mevcut olan en esnek araçlardan biridir.

Sahip olduğu  özellikleriyle geniş bir yelpazeye sahiptir oranı sınırınıdosyaların otomatik isimlendirme , çalma listesi işleme ve indirme altyazılı videoyla birlikte yapabileceğiniz özellikler arasında bazılarıdır. Bu ek özellikler, komut satırı programını anlayan bir kullanıcı için bir ayrıcalıktır .

5. SaveFrom.net

SaveFrom.net esas olarak bir YouTube İndiricisidir . Onun kısayolları ile kolay kullanım ve daha hızlı indirmesiyle birlikte çok kısa sürede videoları indirebilirsiniz. Üstelik bağlantıyla  ve ya videonun izlendiği sayfadan bile indirebilir.

Normal YouTube bağlantısından önce “ss” eklemek , kullanıcının otomatik olarak Video indirme bağlantısına gitmesine olanak tanır ve hatta aynısını kopyalama ihtiyacını ortadan kaldırır.

6. FastestTube

Adından da anlaşılacağı gibi FastestTube en hızlı video indiricilerinden biridir. YouTube videoları için tasarlanmış bir uzantıdır .

Tarayıcıyla indirildikten sonra, uzantı otomatik olarak bir indirme açılır düğmesi olarak görünür ve kullanıcının videolar görüntülenirken indirmesine izin verir.

7. Twitter Video Downloader

Twitter Video Downloader

 üzerinde mevcut tweet gömülü video indirme için özel olarak kullanılan bir online araçtır Twitter . Kullanıcının seçim yapabileceği MP3 , MP4 ve MP4 HD’den çeşitli formatlar mevcuttur.

Twitter Video Downloader gibi , özellikle Twitter için yapılmış ve Twitter standartlarına göre tasarlanmış başka çevrimiçi araçlar da vardır .

8. Instagram Downloader

Instagram takipçileri, Instagram tutkunları da artık İndirme yönetmek için özel bağımsız bir çok araç var. Instagram Downloader , kullanıcıların Instagram’da yayınlanan gönderi ve hikayelerden video indirmelerine ve cihazlarına kaydetmelerine olanak tanıyan çok güzel bir araçtır.

9. FBdown.net

FBdown.net , Facebook’tan video indirmek için özel olarak tasarlanmış bir Chrome Uzantısıdır . Uzantı indirildikten sonra, sosyal medya sayfasından ayrılma ve istenen Videoyu kopyalamak veya indirmek için başka bir Web sayfasına gitme ihtiyacını ortadan  tamaen kaldırır.

10. FBDown.net-Özel -Gizli Hesap Videolar

FBDown , kullanıcıların özel hesaplardan aksi halde görünmeyen videoları indirmelerine izin veren başka bir özelliğe sahiptir.

İşte Ctrl+Uen önemli komutlar, kullanıcının videoların indirilebileceği videonun kaynak kodunu görmesini sağlar.

Bu durum , kullanıcının gezinirken birden çok videoyu indirmesini kolaylaştırır.

10. KeepVid

KeepVid destekler haber ve eğitim temelli web siteleri için mükemmel bir video indirme aracıdır.

Videoyu indirmek için Video bağlantısının kopyalanması ve ardından KeepVid web sayfasına yapıştırılması gerekir . Kullanıcıların videoyu çeşitli biçim ve boyutlarda indirip kaydetmesine olanak tanır.

12. VideoGrabby

VideoGrabby , YouTube , Ses bulutu , Vimeo ve daha fazlasıylabirlikte video sitelerinin çoğunu destekler. Diğer çoğu indirme sitesi gibi, aynı kopyala-yapıştır ve indirme biçimini izler.

13. YooDownload

YooDownload , tüm sosyal medya platformlarına ve ayrıca videolar için kullanılan en yaygın sitelere hitap ettiği için çok yönlü bir Video indiricidir.

Piyasada büyük bir rakiptir ve herhangi bir videoyu sorunsuz bir şekilde indirmek için gerekli tüm özelliklere sahiptir.

14. ClipConverter

ClipConverter , Chrome , Safari ve Firefox’ta çevrimiçi klipleri herhangi bir ses veya Video formatına dönüştürebilen ve kaydedebilen bir tarayıcı eklentisidir. Erişimi geniştir ve çeşitli sitelere gider. Buna abonelik akış hizmetleri dahil değildir.

15. Online Video Converter

Online Video Converter , birden fazla siteyi ve formatı destekleyebilmenin yanı sıra mobil uyumludur. Bu, diğer birçok web uygulamasından farklıdır. Kullanıcıların hareket halindeyken video indirmelerine yardımcı olur ve platformdan bağımsız olarak görülür.

16. VideoGrabber

Video Grabber bir web uygulaması değil, bir masaüstü programıdır . Bu bir var ekran kayıt ekranı kayıt özelliği.  Web Siteniz

Bu özellik, kullanıcının ekranında olan her şeyi kaydetmesine ve bunu ekran görüntüsü veya video dosyası olarak kaydetmesine olanak tanır. Web semineri, öğretici ve görüntülü sohbet kaydı için de kullanılabilir.

17. FLVTO

FLVTO , kullanıcıların videolarını sıraya koymaları için özel bir özelliğe sahiptir ve bunlar daha sonra kullanılabilir olduklarında otomatik olarak indirilir.

Bu, kullanıcıların sürekli olarak beklemek yerine başka bir şey üzerinde vakit geçirirken indirilecek bir dizi videoyu biriktirmesine olanak tanır.

18. JDownloader

Jdownloader , belirli bir videonun bağlantısına sahip olma ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır. Kullanıcı bir sayfanın bağlantısını verdiğinde, JDownloader o sayfada bulunan tüm videoları görüntülemek için tüm sayfayı tarar.

Kullanıcılar daha sonra tüm videoları mı yoksa yalnızca belirli videoları mı indirmek istediklerini seçebilir ve seçebilirler.

19. Open Broadcaster Software (OBS)

OBS ,kullanıcının videoyu ve canlı akışı hızlı ve kolay bir şekilde kaydetmesini sağlayan ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılımdır.

Kullanıcının bilgisayardayken video oyunu oynarken kayıt yapmasını veya hatta masaüstünü yakalaması gibi bir avantajı vardır. Kayıtlar daha sonra platformun kendisinde adlandırılabilir ve kaydedilebilir.

20. Cam Studio

Cam Studio , video kaydetmenin OBS’den daha basit bir yoludur. Bu yazılım esas olarak Microsoft’un bilgisayar ekranınızdaki tüm ekran ve ses etkinliklerini kaydetmesi için piyasaya sürüldü.

Kullanıcının ‘kaydet’ düğmesine basabileceği ve videonun oynatılıncaya kadar kaydetmesine izin verebileceği bir uygulama . Tüm videolarını AVI formatında kaydeder.

İnternetten Ücretsiz Video Nasıl İndirilir konusunu merak edenler için elimde geldiğince açıklamaya çalıştım.Soru görüş ve önerileriniz için alttaki yorum bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Son Yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

212BeğenenlerBeğen
1,762TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Tabii ki! İşte "Kariyer ve Kişisel Gelişim" konusunda 1000 kelimelik bir makale: Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Host Dosyası Nedir? Host Dosyası Nasıl Kullanılır?

Hosts dosyası nedir ?, bir bilgisayarın işletim sistemine ait bir dosyadır ve alan adlarını IP adresleriyle eşleştirmek için kullanılır. İnternet üzerindeki bir...