kwai para kazanma hilesi

Özellikle 2022’de Kwai’de nasıl para kazanılır? Çinli Kwai uygulaması, başkalarını davet edenlere para ödemeyi ve bu uygulamada her gün insanlarla etkileşim kurmayı vaat ettiği için Brezilyalılar arasında viral hale geldi. Kwai, ek gelir arayan birçok insanı cezbeder. Bu nedenle, bu gönderide size 2022’de Kwai’de para kazanmak için eksiksiz bir öğretici göstereceğiz

Bölüm 1. Kwai nedir?

Bu uygulamayı kullanmadan önce, ne olduğunu ve ne gerektirdiğini anlamalısınız. Ardından, onu kullanmak ve ondan para kazanmak için ilgili yöntemleri arayabilirsiniz. Genel olarak konuşursak, Kwai , tıpkı TikTok gibi, insanların video paylaşabileceği kısa videolar ve trendler için harika bir sosyal ağdır. Çevrimiçi sanal hayata meraklı olanlar için Kwai, komik, benzersiz ve sevimli klipleri varsa, daha sonra hızla ünlü ve popüler olmalarına yardımcı olacak güçlü bir yardımcı olacaktır. TikTok’un bir rakibi olarak Kwai, onu kullanmaya daha fazla insanı çekmek için daha karlı hale geldi.

kwai nedir

Bölüm 2. Kwai Nasıl Çalışır?

Kwai’de para kazanmak istiyorsanız, önce Kwai’nin nasıl çalıştığını bilmeniz gerekir. Kwai’de para kazanmak için kuralları bilmemiz gerekiyor. Aşağıdakiler bilinmesi gereken ön çalışmalardır.

 • “Kwai Altınları” : Kwai tarafından resmi olarak başlatılan bir etkinlik. 10.000 Kwai Altını sadece 1 R $’a eşdeğerdir.
 • Hangi ülkelerde mevcuttur: Kwai yalnızca Asya’da ve Kolombiya, Ekvador, Meksika, Peru, Brezilya vb. gibi bazı Latin Amerika ülkelerinde mevcuttur.
 • Kampanya şuralarda mevcuttur: Android ve iOS cihazlarla uyumlu, kullanıcının uygulamanın en son sürümü.
 • Yaş ve bölge kısıtlamaları: 18 yaşından büyük ve Brezilya’da yaşıyor ve aktif bir çek hesabına veya e-cüzdanına sahip.

Kwai’nin ne olduğunu öğrendikten sonra bu harika uygulamayı indirmek isteyebilirsiniz. Kwai, Apple App Store’dan ve Android için Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir .

Bölüm 3. Kwai’de Nasıl Para Kazanılır?

1Davet Kodu ile Kaydolun

Para kazanmanın ilk yolu, Kwai’yi arkadaşlarına veya yakın arkadaşlarına tanıtarak indirip üzerinde “Tavsiye Planı” adı verilen bir hesap oluşturabilmelerini sağlamaktır . Bu program, Kwai’nin daha da geliştirilmesine izin verir. Ancak bunun bir şartı var. Bununla para kazanmak isteyen herkesin reşit olması ve bir banka hesabı olması gerekir.

Davet Kodu

2Arkadaşlarınızı Kwai’ye Katılmaya Davet Edin

Belirli bir miktar para kazanmak için arkadaşlarınızı platforma katılmaya davet edebilirsiniz. Birincilik ödülünü almak için 25 kişiyi kodlarıyla iç çekmeye ve bu uygulamayı kullanmaya davet etmeniz gerekiyor. Ne kadar sık ​​kullanırlarsa, o kadar çok davet ücreti alırsınız. Her kullanıcı, davet edilen arkadaş başına 80 R $’a kadar kazanabilir. Bu mekanizmanın nasıl çalıştığını öğrenmek istiyorsanız, Kwai tarafından yayınlanan resmi sayısal tabloya göz atabilirsiniz.

yeni arkadaşlar davet et

3Günlük Aktiviteye Katılın

Kwai’den para kazanmak için bazı günlük aktivitelere de katılabilirsiniz. İlk yol, Kwai’de günlük check-in yapmaktır. Başka bir yol da, diğer kullanıcılar tarafından uygulamaya gönderilen videoları kullanmaktır. Ancak dürüst olmak gerekirse, bu yöntem ilk iki yöntem kadar etkili değildir.

günlük aktiviteyi kontrol et

4iMyFone TopClipper’ı kullanın

Ünlü ve popüler olmak, Kwai’de para kazanmanın en güvenilir ve en hızlı yolu olmaya devam ediyor. Videonuz kullanıcıların ilgisini çekecek kadar ilgi çekiciyse sizi takip etmeye başlarlar ve siz de büyük bir hayran kitlesi oluşturarak güzel bir gelir elde edersiniz. Ancak yenilikçi videolar nasıl yapılır? iMyFone TopClipper işte böyle çıkıyor !

iMyFone TopClipper, herhangi bir teknik beceri gerektirmeden sadece birkaç tıklama ile diğer popüler videoları gruplar halinde yeniden oluşturmanıza yardımcı olan bir video yeniden düzenleme aracıdır. Bu güçlü işlev, rakip olmanıza ve basit bir şekilde para kazanmanıza yardımcı olur. Diğer ayırt edici işlevlerine geçelim!

topclipper

1.000.000+ İndirme

iMyFone TopClipper’ın temel özellikleri:

 • Birkaç basit tıklamayla TikTok videolarını otomatik olarak yeniden oluşturun.
 • TikTok’ta sesleri hem kolay hem de hızlı bir şekilde kırpın.
 • Çok sayıda ücretsiz SnapChat beğenisi almanıza yardımcı olur ve ayrıca Instagram’da ünlü olmanıza da yardımcı olabilir .
 • TikTok filigranını ücretsiz olarak kaldırın ve TikTok’un tespit edilmesini önleyin.

Özelliklere bağlı olarak, size yol gösterecek ayrıntılı adımlar sunuyoruz.

Aşama 1.iMyFone TopClipper’ı indirin ve başlatın, “Videoyu Otomatik Olarak Oluştur” modunu seçin.

otomatik olarak video oluştur

Adım 2.“+Video ekle” üzerine dokunun ve bilgisayar dosyasına önceden kaydedilmiş bir videoyu yükleyin ve MP4 formatında olmalıdır.

video ekle

Aşama 3.“Başlat” a tıklayın , iMyFone TopClipper sizin için otomatik olarak bir video oluşturacaktır.

yaratmaya hazırlanıyor

Adım 4.Biraz bekle. İşlem tamamlanacak.

video işleniyor

Adım 5.Videoyu bilgisayar klasörünüze kaydetmek için “Kaydet” e tıklayın .

önizleme videosu

Ücretsiz deneÜcretsiz dene

Bölüm 4. Kwai’den Nasıl Para Çekilir?

Kwai’de biriken kazançları çekmek için önce onu nakde çevirmelisiniz. Adımlar basit ve aşağıda yapabilirsiniz.

 1. Profilinize gidin ve ekranın üst kısmındaki “Kwai Bonus” veya “Kwai Gold cion” a dokunun.
 2. Bakiyenize ve ardından “Kullan” seçeneğine dokunun .
 3. Eylemi onaylayın ve ardından “Geri Çek” üzerine dokunun . Çekilecek tutarı seçin ve hedef hesabı bilgilendirin.
/ bonus yumurta

Not: Yalnızca 10.000 Kwai Altını, madeni parayı nakit olarak değiştirebilir. Minimum para çekme tutarı 1,5 R $ ve maksimum para çekme tutarı 20 R $’dır. İşlem 4 – 5 gün içinde gerçekleştirilecektir. Ve kullanıcılar günde yalnızca bir kez para çekebilirler.

Bölüm 5. Kwai Videolarınızı Nasıl Daha İyi Hale Getirirsiniz?

Kwai’yi kullanmaya yeni başladıysanız, çevrimiçi olarak nasıl harika ve trend videolar oluşturacağınızı hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kwai’de yayınladıktan sonra Kwai videolarınızı Facebook’ta, YouTube Shorts’ta , Instagram Reels’de , hatta TikTok’ta da paylaşabilirsiniz . Kwai videosu hazırlarken bilmeniz gereken bazı önemli noktalar.

 • Video kaydının kalitesini netleştirin ve grafikleri güzelleştirin.
 • Videolarınızda Velcro kullanın ve ilgili insanları çekecek çekicilik yaratmak için efektler, benzersiz sesler ve daha fazlasını ekleyin.
 • Videolarınızı daha çekici hale getirmek için yaratıcı içerik, yeni ve benzersiz temalar.
 • Etkileşim sıklığını artırmak için videolar oluşturun ve düzenli olarak Kwai’ye yükleyin. Böylece herkes coşkulu bir şekilde etkileşim kurarken birbiriyle tekrar etkileşime geçsin.

Çözüm

Kısacası Kwai, TikTok’a çok benzeyen bir arayüze sahip, eğlenceli ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Platformda günlük check-in yaptıktan sonra Kwai Altınları alabilirsiniz. Ayrıca ne kadar çok takipçiniz olursa o kadar çok para kazanırsınız. Bu nedenle daha çekici videolar yapmalı ve daha çok beğeni almalısınız. Bu şekilde, popüler videolar yapmanıza yardımcı olmayı amaçlayan iMyFone TopClipper’ı şiddetle tavsiye ediyoruz. Güçlü işlevleri ve kullanımı kolay talimatları sizi asla yarı yolda bırakmaz. Sadece aşağıdaki butona tıklayın ve keyfinize bakın!

Programsız Office 2016 Etkinleştirme

Son Yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

212BeğenenlerBeğen
1,762TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Tabii ki! İşte "Kariyer ve Kişisel Gelişim" konusunda 1000 kelimelik bir makale: Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Host Dosyası Nedir? Host Dosyası Nasıl Kullanılır?

Hosts dosyası nedir ?, bir bilgisayarın işletim sistemine ait bir dosyadır ve alan adlarını IP adresleriyle eşleştirmek için kullanılır. İnternet üzerindeki bir...