Lucky Money Nedir ?

Lucky Money Nedir ? Biraz boş zaman ayırın, bize katılın ve kazananlardan biri olun! Her gün servet biriktirmek için Şanslı Parayı indirin. Daha çok oynadıkça, daha fazla ödül kazanacaksınız! Daha ne bekliyorsunuz? İlk Şanslı Paranı al! Lucky Money Nedir ? Para nasıl kazanılır

Lucky Money Nedir ? Şanslı Para, telefonunuzla yaşayacağınız yeni, eğlenceli ve ödüllendirici bir yaşam tarzı deneyimidir. Kullanıcılara ücretsiz Kazı Kazan kartları ve gerçek kazanma deneyimi sunuyoruz. Ücretsiz loto size mutluluk getiriyor. Günlük çekilişler, servetinizin gücünü test ediyor. Şans Tekerleği kazanç beklentilerinizi karşılıyor. Yumurta çatlatma gününüzü daha da iyi hale getiriyor!

Bir kişinin kendisinin şanslı olduğunu düşünürse, o zaman gerçek hayatta da sonunda şanslı olacağına inanıyoruz. Bu yüzden şans duygularınızı geliştirmek için bu muhteşem kartları hoş renkler ve harika ödüller ile özenle seçtik. Ödüllendirilmiş hissetmek ve uygulamamızdaki tüm eğlenceyi toplamak için her türlü nedeniniz var. Size şanslı bir gün diliyoruz.

Lucky Money Nedir ? indirmek için buraya tıklayabilirsiniz

Her gün şansınızı denemek için Şanslı Parayı indirin. Ayrıca ne kadar çok kazırsanız, o kadar çok ödül kazanacaksınız! Daha ne bekliyorsunuz? İlk Şanslı Paranı al!

1. Giriş

(a) Scratcher Oyunu, Piyango Oyunu Girişleri.

 • Scratcher Oyunu. Scratcher Game’e her gün otomatik olarak kırk (40) Scratcher Kartı girişi alırsınız: (a) 24 Bilet 12:00:01 AM (PST) itibarıyla mevcuttur; (b) 6 Bilet 09:30 PST’de alınabilir; ve 10 Bilet 17:30 PST’de mevcuttur. Biletlerinizi talep etmek için Günlük Promosyon Dönemi boyunca oturum açabilirsiniz. Kazıyıcı Kartlarının her bir günlük tahsisi, her günün sonunda sona erecektir. Talep edilmeyen Scratcher Kartlarının kazanılmasına atfedilen ödüller geçersiz sayılacaktır. Talep ettiğiniz her 3-4 Kazı Kazan Kartı için kısa bir video izlemeniz gerekecektir.
 • Piyango Oyunu. Piyango Oyununu oynamak için, herhangi bir Günlük Promosyon Dönemi sırasında Piyango Oyunu kart bağlantısını tıklamanız ve numaralarınızı seçmeniz veya girmek için otomatik seçim yapmanız gerekir. Günlük Promosyon Dönemi başına bir (1) Piyango girişi ile sınırlandırılırsınız.
 • Token ve Cüzdan bakiyesinin sona ermesi. Bir Oyuncu bir Oyunu arka arkaya doksan (90) günden fazla oynayamazsa, Token bakiyenizi sıfırlayacağız. Amerika Birleşik Devletleri dışında bulunuyorsanız, Gizlilik Politikamıza göre Hesabınız silinecek ve tüm Jetonlar ve cüzdan bakiyeleri kaybedilecek ve yeni bir Hesap açmanız durumunda geri alınamayabilir. Jetonlar gerçek para değildir, parasal değere sahip değildir ve hizmetlerimizin dışından parasal değeri olan herhangi bir şeyle takas edilemez.

2. Nasıl Oynanır

 • Scratcher Oyunu: Her Günlük Promosyon Dönemi’nin başlamasından önce, Sponsorun bilgisayarları, varsa Günlük Promosyon Dönemi kazananları için rasgele bir Kazıyıcı Kart (lar) ı seçecektir. Günlük Promosyon Dönemi sona ermeden önce Kazı Kazan Kartlarını kazıtan oyuncular girişlerini talep etmiş olacaklar. Bir Oyuncuya kazanan bir Scratcher Kartı verildiyse ve Günlük Promosyon Dönemi içinde bu kartı talep edemezse, söz konusu Kazıyıcı Kartı geçersiz sayılacak ve ilgili ödül kaybedilmiş sayılacaktır. Kazanmak için, Oyuncunun sanal kazı kazan oyunundaki öne çıkan renkli üç simgeyle eşleşmesi gerekir.
 • Piyango Oyunu: Oyuncular ya hızlı bir seçim yapabilir ya da altı sayıyı kendileri seçebilirler. Bir oyuncu bir (1) ile üç (3) numara arasında eşleşirse, oyuncu sırasıyla 50.000, 250.000 veya 500.000 Fiş alacaktır. Bir Oyuncu dört (4) ila altı (6) numara ile eşleşirse, Oyuncu 5, 50 jeton veya ikramiye (100.000 jeton) alır. Çekiliş, çekilen ilk beş (5) sayı için altmış (60) normal sayıdan ve altmış (60) şanslı sayıdan bir (1) şanslı sayıdan oluşur. Bir Ödül kazanma şansı ve her bir Ödülün açıklaması aşağıdaki gibidir:
MaçlarÖdül TürüÖdül MiktarıKazanma Oranları
0Yok01: 1.5951
1 (1 veya 0 + Şanslı)Ödül Jetonları50.0001: 3.0954
2 (2 veya 1 + Şanslı)Ödül Jetonları250.0001: 21.1705
3 (3 veya 2 + Şanslı)Ödül Jetonları500.0001: 367,7786
4 (4 veya 3 + Şanslı)Madeni paralar5 dolar1: 19219.3971
5 (5 veya 4 + Şanslı)Madeni paralar50 $1: 4818981.1765
6 (6 veya 5 + Şanslı)Madeni paralar100.000 $1: 163845360
 • Yumurta: Her Yumurtanın kırılması için 10 adet tokmak gerekir. Bir tokmak Egg’e yalnızca bir kez vurabilir. Oyuncular her vuruştan sonra 50 jeton alabilirler. Oyuncular tokmakları Scratcher’dan toplayabilir. Oyuncular (1) 1-10 (a) saatlik Çekiliş biletleri, (b) günlük Çekiliş biletleri, (c) aylık Çekiliş biletleri ve (2) (a) 1.0000 – 100.000 jeton veya (b) 0.1-1 jeton alabilirler bir Yumurtadan. Yumurtayı yenilemek 4 saat sürer ve oyuncular yenileme süresini yarıya indirmek için bir reklam videosu izleyebilir.

Çekiliş Oyunu:

 • Nasıl Oynanır: Her Günlük Promosyon Dönemi için, o Günlük Promosyon Dönemi için seçtiğiniz Çekiliş Oyunlarından birine girişi oluşturan bir (1) Bilet almaya hak kazanacaksınız. Biletinizi almak için, gerekli etkinlik olarak oynatmak üzere bir reklam videosu izlemeniz istenecektir. Bilet girişi başına ek Jetonları değiştirerek ek süre girebilirsiniz (Jeton sayısı, söz konusu Çekiliş için verilen ödüle bağlıdır). Günlük Promosyon Dönemi başına Çekiliş Oyunu başına 1.000 Bilet girişi ile sınırlandırılırsınız.
 • Kazanma Oranları: Her Günlük Promosyon Dönemi için, bir Oyuncuya bir video reklamı izleyerek bir Çekiliş Oyunu oynama şansı verilecektir. Bir Oyuncunun izlediği her video sizi bir (1) girişle seçilen Çekiliş Oyununa girecektir. Ek olarak, bir Oyuncu, Çekiliş Oyunu başına 1.000 girişe kadar açık ve mevcut çekiliş çizimlerine ek bilet karşılığında Jeton takas edebilir. Oyuncular, belirli çekiliş oyununda belirtilen başlangıç ​​ve bitiş saatleriyle günde bir (1) ila altı (6) çekiliş oyunu oynayabilir (söz konusu Günlük Promosyon Dönemi boyunca sunulan çekiliş oyunlarının sayısına bağlı olarak). Oyuncu hangi çekiliş oyununu oynamak istediğine karar verir. Her Bilet, söz konusu Çekiliş Oyunu ödülüne bağlı olarak farklı miktarda Jetona mal olur.
 • Kazanma: Çekiliş Oyunu ödülleri her Günlük Promosyon Dönemi için değişiklik gösterecektir ve Günlük Promosyon Dönemi başına alınabilecek Çekiliş Oyunu ödüllerinin sayısı bir ile yirmi arasında değişebilir. Her Çekiliş Oyunu Ödülü için ARV, her Çekiliş Oyununda açıklanacaktır. Bir Çekiliş Oyunu kazanma şansı, Günlük Promosyon Dönemi boyunca bu tür Çekiliş Oyunu için yapılan toplam girişlere bağlıdır.

3. Oyun Oynama için Resmi Kurallar

 • Uygunluk: Yalnızca uygun kişiler oyunları oynayabilir, yürürlükteki tüm federal, eyalet, yerel yasa ve düzenlemelere tabidir ve yasalarca yasaklandığı yerlerde geçersizdir.
 • Kazananlar. Kazananlar, sponsorun yazılımına yerleştirilmiş bir bilgisayar algoritması kullanılarak oyunların her biri için rastgele seçilecektir. Kazanan tespiti, Uygunluk Beyanının kabul edilmesine tabi olarak, Oyun oynanırken anında yapılacaktır. Oyun başına bir (1) Ödülle sınırlıdır. Oyuncular, bu Resmi Kurallara ve Sponsor’un her açıdan nihai ve bağlayıcı olan kararlarına bağlı kalmayı kabul eder. Aksi yasak olmadıkça, Oyuncuların Oyunun sona ermesinin ardından Uygunluk Beyanını dijital olarak kabul etmeleri istenecek veya Ödül kaybedilecektir. Bir Oyuncu, Uyum Beyanını kabul etmezse veya aynı iş günü içinde Uygulama yoluyla bir Ödül talep etmezse, Ödül kaybedilebilir. Bir Kazanan ile iletişim kurulamazsa veya diskalifiye edilirse, Sponsor, Kazanan Ödülünü vermeme hakkını saklı tutar. Bazı kısıtlamalar geçerli olabilir. Görüntüleri dijital olarak manipüle ederek, yanlış kazanç iddialarında bulunarak veya ödüllendirilmedikçe kötü bir inceleme yazmakla tehdit ederek ödülleri gasp etmeye çalışan oyuncuların hesapları feshedilecektir.

4. Sorumluluk ve İbraname:

 • Uygulamayı kullanarak her Oyuncu, Sponsoru ve iştiraklerini, iştiraklerini, direktörlerini, memurlarını, çalışanlarını ve reklam, promosyon ve yönetici ajanslarını her türlü sorumluluktan veya yaralanmalardan, Oyuncunun Uygulamayı kullanmasından veya kazanılan herhangi bir Ödülü kabul etmesinden, kullanmasından, kötüye kullanmasından veya sahiplenmesinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan ölüm, kayıp, vergi yükümlülüğü veya her türlü hasar. 
 • Uygulamayı kullanarak, her Oyuncu ayrıca Oyuncunun Uygulamayı veya Oyuncu tarafından oynanan herhangi bir Oyun, kazanılan Jetonlar veya Jetonlar ile ilgili veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan tüm anlaşmazlıkları, iddiaları ve dava nedenlerini, herhangi bir sınıf eylemine başvurulmadan bireysel olarak çözülür;
 • herhangi bir talep, karar ve ödül, Uygulamanın indirilmesiyle ilişkili maliyetler dahil olmak üzere ortaya çıkan gerçek cepten maliyetlerle sınırlı olacaktır, ancak hiçbir durumda avukat ücretleri;
 • HİÇBİR KOŞUL ALTINDA, HERHANGİ BİR OYUNCUYA HERHANGİ BİR ÖDÜL ALMASINA İZİN VERİLMEYECEKTİR VE OYUNCU TALEP, CEZA, ARIZİ VEYA DOLAYLI ZARARLAR VE DİĞER ZARARLARIN ÇOKLU VEYA DİĞER ZARARLARA KARŞI TÜM HAKLARDAN FERAGAT EDER. GERÇEK CEP DIŞI GİDERLERDEN HASARLARDAN FAZLA.
 • Size girerek, bu tür anlaşmazlıklar için söz konusu mahkemelerin yargı yetkisine herhangi bir itirazı kabul etmiş ve feragat etmiş olursunuz. Uygulamanın kullanılması, Kazananların adını, adresini (yalnızca şehir ve eyalet) ve benzerliğini şu anda mevcut olan veya bundan sonra tasarlanan herhangi bir medyada reklam ve tanıtım amacıyla, yasalarca yasaklanmadıkça, ek tazminat olmaksızın kullanma iznini teşkil eder. Bu Resmi Kurallara uyulmaması, herhangi bir Ödülün kaybedilmesine ve Uygulamanın kullanımının kalıcı olarak yasaklanmasına neden olabilir. Sponsor, kendi takdirine bağlı olarak, bu veya sponsor olduğu herhangi bir Oyundan, şimdi veya gelecekte, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bulduğu herhangi bir kişinin kasıtlı olarak bu resmi kuralları ihlal ettiğini, Jetonlar veya Oyun süreciyle oynamasını sağlama hakkını saklı tutar. , bu Uygulamanın çalışması veya Uygulamanın başka herhangi bir yönü.

5. UYARI:

 • OYUN OYNANIŞI VE ÖDÜLLERİN ÖDÜLLENDİRİLMESİ DAHİL, BİR OYUNCU VEYA BAŞKA BİR KİŞİNİN UYGULAMANIN YASAL İŞLETMESİNİ KESİN OLARAK KAPSAMAYA GİRMESİ CEZA VE HUKUK YASALARININ İHLALİ OLABİLİR. SPONSOR HERHANGİ BİR GİRİŞİM YAPILMASI GEREKİRSE, TAZMİNAT ARAMASI DAHİL OLMAK ÜZERE KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, SÖZLEŞMEDEN VEYA BAŞKA KİŞİLERDEN TAZMİNAT VE ZARARLAR (AVUKATLARIN ÜCRETLERİ DAHİL) TALEP ETME HAKKINI SAKLI TUTAR.

6. Kazananlar Sıralaması:

 • Her bir Kazanın adı ve kazançlarının yer aldığı Uygulama içi liderlik panosu Uygulamada yayınlanacak ve diğer Oyuncular tarafından erişilebilir olacaktır.

7. Mülkiyet.

 •  Her Oyuncu, İçeriğin münhasıran Sponsora ait olduğunu kabul eder. İçerik ve Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik telif hakkı, ticari takdim şekli ve diğer yasalarla korunmaktadır ve tamamen veya kısmen kopyalanamaz veya taklit edilemez. Tüm ürün adları, şirket adları, markalar, logolar ve semboller, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir. İşbu vesile ile her Oyuncu, Sponsor’a dünya çapında, gayri kabili rücu, sınırsız, kalıcı, telifsiz, devredilebilir tamamen ödenmiş bir hak ve bunları kullanma, kullanma, kopyalama, iletme, yayınlama, görüntüleme, saklama, bunlardan türetme ve alt lisanslama için lisans verir. Şu anda bilinen veya daha sonra tasarlanan herhangi bir ortamda Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik.

8. Lisans.

 •  Sponsor işbu vesile ile her Oyuncuya Uygulamayı bu Resmi Kurallara uygun olarak sınırlı görüntüleme ve kullanma hakkını verir. Oyuncular, Uygulamayı yasal olarak kullanmayı kabul eder ve Uygulamanın başka hiçbir şekilde kullanılmasına izin verilmez. Sponsordan önceden yazılı izin alınmadıkça, burada açıkça belirtilenden farklı bir amaçla herhangi bir İçeriğin tamamını veya bir kısmını yeniden basma veya elektronik olarak çoğaltma izni açıkça yasaktır. Ayrıca, Oyuncular, her durumda Sponsor’un önceden yazılı izni olmaksızın, Uygulamayı veya herhangi bir bölümünü herhangi bir ticari amaçla satamaz, yeniden satamaz, değiştiremez, tersine mühendislik uygulayamaz, kaynak koda dönüştüremez, parçalara ayıramaz, çerçeveleyemez veya türev çalışmalar oluşturamaz veya başka bir şekilde herhangi bir ticari amaç için yararlanamaz.

9. Ticari Markalar. 

 • Uygulamada görüntülenen tüm ticari markalar, hizmet markaları ve logolar (“Ticari Markalar”), Sponsorun bağlı kuruluşlarının veya üçüncü tarafların tescilli ve tescilsiz ticari markalarıdır. Bu Uygulamadaki hiçbir şey, Sponsor’un açık yazılı izni veya ilgili üçüncü tarafın açık yazılı izni olmaksızın, dolaylı olarak, durdurma yoluyla veya başka bir şekilde Ticari Markalara ilişkin herhangi bir lisans veya hak veriyormuş gibi yorumlanmamalıdır. Bu Sözleşmede açıkça belirtilmedikçe, Ticari Markaların herhangi bir şekilde kullanılması açıkça yasaktır.

10. Kullanım Kuralları. 

 • Sponsor, herhangi bir nedenle veya hiçbir nedenle ve tamamen Sponsorun takdirine bağlı olarak, bu Uygulamanın herhangi bir veya tüm bölümlerine herhangi bir Oyuncu erişimini reddetme ve söz konusu Oyuncunun hesabını feshetme hakkını saklı tutar. Sponsor ayrıca, herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle ve bir Oyuncuya önceden bildirimde bulunmaksızın, Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçeriğin iletilmesini engelleme ve / veya kaldırma hakkını saklı tutar. Aşağıdaki kurallar, Her Oyuncunun Uygulamanın kullanımına ilişkin davranışını yönetecektir.
 • (a) Yasadışı Amaçlar. Oyunculara değerli bir hizmet yaratmak için, belirli türden faaliyetler ve iletişimler yasaktır. Uygulamayı kullanmanızın bir koşulu olarak, her Oyuncu, Uygulamayı yasa dışı veya bu Resmi Kurallar tarafından yasaklanmış herhangi bir amaç için kullanmayacağını kabul eder. Her Oyuncu ayrıca profilinde veya Uygulamanın diğer özellikleri aracılığıyla gönderdiği Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerikten kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder. Hiçbir Oyuncu, kendisi dışındaki herhangi bir kişiyle ilgili iftira niteliğinde, karalayıcı veya özel veya kişisel konuları ifşa eden herhangi bir mesaj veya görüntü yayınlayamaz veya iletemez. Hiçbir Oyuncu, uygunsuz, müstehcen veya pornografik olan herhangi bir mesaj, veri, resim veya program yayınlayamaz veya iletemez.
 • (b) İstenmeyen Bilgiler. Bu Uygulama, Uygulama, Oyunlar, İçerik, Ödüller ve çeşitli tekliflerimiz ve diğer istenmeyen gönderimlerimiz (topluca “İstenmeyen Bilgiler”) ile ilgili bize geri bildirim sağlama fırsatları sağlayabilir. Oyuncular yalnızca bu Resmi Kurallara uygun İstenmeyen Bilgiler sağlayabilir. Sponsor, Uygulama ile ilgili yorumları ve geri bildirimleri memnuniyetle karşılar, ancak Sponsor, yeni reklam kampanyaları, yeni promosyonlar, yeni teknolojiler, süreçler, oyunlar, materyaller veya pazarlama planları dahil olmak üzere diğer istenmeyen fikirleri kabul etmez veya dikkate almaz. Buna göre, lütfen bu tür istenmeyen fikirleri Sponsora göndermeyin. Bir Oyuncu, İstenmeyen Bilgileri sağlayarak Sponsora kalıcı, telifsiz, tamamen ödenmiş ve geri alınamaz bir kullanım, çoğaltma, değiştirme hakkı ve lisans vermektedir.
 • (c) Yetkisiz erişim. Hiçbir Oyuncu başka herhangi bir kişiye (herhangi bir amaçla hesap bilgilerini kullanarak Uygulamaya erişmesine izin vermez. SPONSORUN KAYIP VEYA ÇALINAN KULLANICI İSİMLERİ VE ŞİFRELERDEN (“GÜVENLİK BİLGİSİ”) SORUMLU OLMADIĞINI VE OYUNCULARIN İLETİŞİME GEÇECEĞİNİ TAVSİYE EDİN SPONSOR, GÜVENLİK BİLGİLERİNİN GÜVENLİK BİLGİLERİNDE HESAP ERİŞİMİNİ DEĞİŞTİRMESİ İÇİN HEMEN BU DURUMDA OYUNCULARIN GÜVENLİK BİLGİLERİNİ GÜVENLİ TUTMALARI VE HESAP PROFİLİNDE HER 90 GÜN BOYUNCA EN AZ DEĞİŞTİRMESİ ÖNERİLİR DOLANDIRICILIK RİSKİ.
 • (d) Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçeriğin İhlal Edilmesi. Hiçbir Oyuncu, yetkisiz telif hakkıyla korunan metinler, resimler veya programlar, fotoğraflar, imzalar, resimler, benzerlikler, ses, ticari sırlar veya diğer gizli mülkiyet hakları dahil olmak üzere başkalarının fikri mülkiyetini, ticari sırlarını veya gizlilik haklarını ihlal edecek herhangi bir Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik yayınlayamaz veya iletemez. hak ihlalinde bulunan bilgiler ve ticari markalar veya hizmet markaları.

11. Sorumluluk Reddi Beyanları.

 • a. Coğrafi Sorumluluk Reddi. Uygulama yalnızca ABD’de ikamet eden kullanıcılar için tasarlanmıştır. Uygulamaya ve Oyunlara erişim, bazı kişiler için veya Amerika Birleşik Devletleri dışındaki bazı ülkelerde yasal olmayabilir. Ek olarak, bir Oyuncu Amerika Birleşik Devletleri dışından Uygulamaya erişmeyi ve uygulamayı kullanmayı ve Oyunları oynamayı seçerse, bunu riski size aittir ve yürürlükteki tüm yasa ve düzenlemelere uymaktan yalnızca kendisi sorumludur. Bununla birlikte, yukarıdakilere bakılmaksızın, Sponsor, Amerika Birleşik Devletleri dışında ikamet eden kişilerden toplanan kişisel verilerden sorumlu olmaya devam eder ve bunların işlenmesi Sponsorun Gizlilik Politikasına tabi olacaktır.
 • b. GARANTİLERİN REDDİ. BU UYGULAMA VE İÇERİK, TÜM ZIMNİ TİCARİ GARANTİLER, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE İHLAL ETMEME GARANTİSİ DAHİL OLMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN “OLDUĞU GİBİ” SAĞLANIR. İÇERİK, OYUNLAR VE BU UYGULAMA ARACILIĞIYLA BULUNAN VE / VEYA BU UYGULAMA ARACILIĞIYLA KULLANILABİLEN TÜM DİĞER BİLGİLER, ANCAK BU UYGULAMANIN KULLANILABİLİRLİĞİ, VİRÜSLERİN, SÖZCÜKLERİN, TROJAN ATLARININ VEYA KİRLETLEYİCİ VEYA ZARAR VEREN ÖZELLİKLERİ BÜYÜLEYEN DİĞER KODLARIN BULUNMAMASI DAHİL OYUNCULAR TARAFINDAN UYGULAMAYI VEYA TERETİYE ERİŞİMİ SAĞLAMAMADA HERHANGİ BİR HATA. SPONSOR, İÇERİK VEYA OYUNUN ZAMANINI, GEÇERLİLİĞİNİ, TAMLIĞINI VEYA DOĞRULUĞUNU GARANTİ ETMEZ. SPONSOR BU UYGULAMADAKİ İÇERİĞİ ZAMAN ZAMAN GÜNCELLEYEBİLİR,

BAZI YARGI BÖLGELERİ BELİRLİ GARANTİLERİN HARİÇ TUTULMASINA İZİN VERMEDİĞİNDEN, BU MUAFİYETLER TÜM OYUNCULAR İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

12. Jetonlar ve Madeni Paralar. 

 • Jetonlar ve Madeni Paralar, Oyundaki bir sanal para birimidir. Jetonları ve Madeni Paraları, kendi takdirimize bağlı olarak, diğer sanal dijital ürünlerle takas etmek veya indirimler, teklifler veya diğer mal veya hizmetleri elde etmek için kullanabilirsiniz. Jetonlar ve Madeni Paralar gerçek para değildir ve parasal değeri yoktur. Jetonların ve Madeni Paraların gerçek para birimi olmadığını kabul edersiniz. Jetonların ve Madeni Paraların kullanımıyla erişilebilecek herhangi bir üçüncü taraf malının veya hizmetinin özelliklerinin doğası, kalitesi veya değeri veya Jeton ve Madeni Paraların kullanılabilirliği veya tedariki konusunda hiçbir garanti vermiyoruz. 
 • Oyun aracılığıyla elde edilen Jetonlar ve Madeni Paralar, yalnızca Uygulama içinde kullanım için size sınırlı, kişisel, geri alınabilir, devredilemez, alt lisans verilemez bir lisans kapsamında sağlanır. Jetonlar ve Madeni Paralar, bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir şekilde aktarılamaz veya yeniden satılamaz, herhangi bir doğrudan satış veya açık artırma hizmeti aracılığıyla. Bu tür Jeton ve Madeni Paralarda mülkiyet hakkınız, hakkınız veya mülkiyet hakkınız yoktur. Hesabınızda gösterilen herhangi bir Jeton veya Jeton bakiyesi gerçek dünya bakiyesi oluşturmaz veya herhangi bir kayıtlı değeri yansıtmaz, bunun yerine lisansınızın kapsamının bir ölçümünü oluşturur. 
 • Size verilen ücretsiz veya promosyon Jetonları ve Paraları istediğimiz zaman sona erdirebiliriz. Koşullar ne olursa olsun Tokenlerinizin ve Madeni Paralarınızın kaybından veya kullanımından doğabilecek herhangi bir zarar veya talepten hiçbir koşulda size karşı sorumlu olmayacağımızı kabul edersiniz. Jeton veya Jeton hesabınızı korumak veya güncellemek için bizi herhangi bir sorumluluktan kurtarırsınız. Bununla birlikte, Hizmetlerle ilgili teknik veya operasyonel sorunlar nedeniyle hesabınızda Jeton veya Jeton kaybı varsa, kayıp doğrulandıktan sonra kayıp Jetonları veya Madeni Paraları değiştireceğiz. 
 • Yukarıdakilerin hiçbirini sınırlamadan, size karşı maksimum sorumluluğumuz veya sorumluluğumuz, kaybedilen Jetonların ve Madeni Paraların değiştirilmesidir. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir zamanda değiştirilebilecek herhangi bir Jeton ve Jeton için kullanılabilirliği ve döviz kurunu belirleyecek ve ileteceğiz. Uygulamada belirtildiği gibi veya Ödülleri almak için bireysel sınırlamalara uymanız gerekir. 
 • Jetonlar veya Madeni Paralar kaybolduğunda veya harcandığında, bunlar hesabınızdan çıkarılır ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak iade veya iade edilemez. Herhangi bir zamanda değiştirilebilecek herhangi bir Jeton ve Jeton için kullanılabilirliği ve döviz kurunu belirlemek ve iletmek. Uygulamada belirtilen veya Ödülleri almak için her türlü bireysel sınırlamaya uymanız gerekir.
 •  Jetonlar veya Jetonlar kaybolduğunda veya harcandığında, bunlar hesabınızdan çıkarılır ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak iade edilemez veya iade edilemez. Herhangi bir zamanda değiştirilebilecek herhangi bir Jeton ve Jeton için kullanılabilirliği ve döviz kurunu belirlemek ve iletmek. Uygulamada belirtilen veya Ödülleri almak için her türlü bireysel sınırlamaya uymanız gerekir. Jetonlar veya Jetonlar kaybolduğunda veya harcandığında, bunlar hesabınızdan çıkarılır ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak iade edilemez veya iade edilemez.

Spend Bill Gates Money Nedir ?

Son Yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

212BeğenenlerBeğen
1,762TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Tabii ki! İşte "Kariyer ve Kişisel Gelişim" konusunda 1000 kelimelik bir makale: Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Host Dosyası Nedir? Host Dosyası Nasıl Kullanılır?

Hosts dosyası nedir ?, bir bilgisayarın işletim sistemine ait bir dosyadır ve alan adlarını IP adresleriyle eşleştirmek için kullanılır. İnternet üzerindeki bir...