17 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 5, 2021

Superpeer Nedir?

Superpeer Nedir,Superpeer Nasıl kullanılır,Superpeer ücretli mi,Superpeer eğitim videosu var mı,Superpeer Ne kadar , Superpeer davetiye kodu nedir,Superpeer davetiye kodu alma,Superpeer davetiye nasıl alınır,Superpeer davetiyesi nasıl alınır?

Superpeer Nedir? Superpeer , YouTube içerik oluşturucularına ve diğer uzmanlara para kazanmanın yeni bir yolunu sunuyor.

Superpeer Nedir?

Superpeer Nedir in en kısa tanımı bu olsa gerek. Superpeer, izleyicileriniz ve ücretli abonelerinizle 1: 1 video görüşmeleri ve canlı yayınlar ödemeniz için ihtiyacınız olan araçları sağlar.

1: 1 Görüntülü Arama Yapın

Çevrimiçi para kazanmak için Superpeer kullanarak en çok satan yazarlar, TED konuşmacıları, YouTuber’lar ve danışmanlara katılın!

1. Kendi programınızı seçin

Müsaitliğiniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Superpeer takviminizi kontrol eder ve yalnızca müsait olduğunuzda rezervasyonları kabul eder.

2. Oranınızı ayarlayın

Superpeer, otomatik geri ödemeler ve görünmeme koruması ile kredi kartı veya PayPal yoluyla sizin için otomatik olarak ödeme alır.

3. Doğrudan tarayıcıda buluşun

Uygulama veya indirme gerekmez. Doğrudan takvim davetiyesinden tarayıcıya gelen aramalara atlayın.

Güzel Canlı Akışlar

Superpeer Kanalları, canlı yayınlara ev sahipliği yapmanıza, bir topluluk oluşturmanıza ve aylık yinelenen aboneliklerle para kazanmanıza olanak tanır.

1. Hedef kitlenizi abonelere dönüştürün

Superpeer kanalları, abone kazanmak ve başka bir akış yaptığınız her seferinde onlara otomatik olarak bir takvim daveti göndermek için tasarlanmıştır.

2. Küçük gruplarla veya binlerce izleyiciyle canlı yayın yapın

Superpeer, izleyicilerinizin sizinle birlikte yaşamasına, konuşmasına, yorum yapmasına, olumlu oy vermesine ve birbirleriyle ağ kurmasına olanak tanıyan araçlar sunar.

3. Abonelikler aracılığıyla sürekli gelir elde edin

Akışlara bilet satın, kanal abonelik ücretleri sunun, bağışlara izin verin veya tamamen ücretsiz yapın.

Sizde bu platformdan fayda sağlam isterseniz davetiye talep edebilirsiniz.

Superpeer Nedir bahsettikten sonra yatırımcılarından bahsetmemek olmaz. Başlangıç ​​olarak bugün, Steven Schlafman, Ankur Nagpal, Julia Lipton, Patrick Finnegan, Justin De Guzman, Chris Lu, Paul Yacoubian, Cheryl Sew dahil olmak üzere melek yatırımcıların katılımıyla Eniac Ventures liderliğindeki tohum öncesi fonu 2 milyon dolar topladığını duyurdu. Hoy, Matt Gibstein ve Chris Messina. Ayrıca ProductHunt’ta da başlatıldı .

Buradaki fikir, nasıl resim yapılacağını, nasıl kodlanacağını ya da konu ne olursa olsun öğrenmek için bir video izliyorsanız, takip sorularınızın olma ihtimalinin yüksek olmasıdır – belki birçoğu. Belirli bir konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Twitter’da birini takip ederseniz veya blog gönderilerini okursanız aynen.

Şimdi tweet veya yorum bölümü aracılığıyla bir soru ya da iki göndermek için deneyebilirsiniz, ancak muhtemelen herhangi derinlemesine etkileşim almak için gitmiyoruz – ve bu ‘s eğer onlar cevap verirler. Ayrıca “Beynini seçebilir miyim?” Tipi bir kahve toplantısı planlamayı deneyebilirsiniz, ancak yine, özellikle ünlü veya çok talep gören birinin beynini seçmek söz konusu olduğunda, olasılıklar sizin lehinize değildir.

Superpeer ile, bilgilerini paylaşmak isteyen uzmanlar bunu uzaktan, bire bir görüntülü görüşmeler yoluyla yapabilirler. Bir giriş videosu yüklerler, görüşmeler için müsait olmak istedikleri saatleri ve bu süre için ne kadar ücret almak istediklerini. Ardından Superpeer randevuları (doğrudan uzman takvimi ile entegre olarak), aramaları ve ödemeleri üstlenerek% 15 ücret ekliyor.

Böylece bir YouTube içerik oluşturucusu, Superpeer sayfalarına daha fazla şey öğrenmek isteyen hayranlarını yönlendirmek için videolarının sonuna bir mesaj eklemeye başlayabilir. Ve deneyimli bir tasarımcı, yönetici koçu, ürün müdürü, pazarlama / satış uzmanı, VC veya başka bir kurucu ile konuşmak isteyen bir kurucuysanız, bu listeyle başlayabilirsiniz .

Elbette, ister ürpertici veya sinir bozucu biriyle telefonda sıkışıp kalmak istemeyen bir uzman olun, ister ortaya çıkan bir arama için ödeme yapmak istemeyen biri olun, her iki tarafta da bazı ihtiyatlar olabilir. tam bir zaman kaybı olmak.

Bunu ele almak için, kurucu ortak ve CEO Devrim Yaşar (daha önce işbirlikçi programlama girişimi Koding’i kuran ), şirketin bir kullanıcı derecelendirme sistemi oluşturduğunu ve bir aramanın şartlarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız para iadesi talep etmenin bir yolu olduğunu söyledi. hizmet – aramalar bu amaçla kaydedilecek ve 48 saat saklanacaktır.

Superpeer, iki hafta önce özel beta sürümünde piyasaya sürüldü ve Yaşar, başlangıçta 100’den fazla Superpeer’in kaydolduğunu söyledi.

Superpeer Nedir yazımızı beğendiyseniz tüm sosyal medya programlarınızı tek bir platformdan yönetebileceğiz Rambox Nedir? yazısına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Son Yazılar

Ucuz – Kolay Hobiler

Hobiler! Size bir başarı duygusu sağlarlar, size kendinizi öğretirler ve sizi dünyayla ilgili yeni insanlar, kavramlar ve gerçeklerle tanıştırırlar.Ucuz - Kolay Hobiler Nedir?Yeni...

Kulak çınlaması nasıl geçer?

Kulak çınlaması nasıl geçer , Kulak çınlaması nedir, Kulak çınlaması neden olur , Kulak çınlaması nasıl tedavi edilir gibi soruların cevabını vereceğiz.

EasyShift Nedir ?

EasyShift nedir? Sizi yakınınızdaki mağazalarda çalışmaya (Vardiyalara) bağlar. Pek çok uygulamanın aksine, EasyShift sizi nakit ile ödüllendirir. Her gün yeni Vardiya eklenir!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

205BeğenenlerBeğen
2,008TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Ucuz – Kolay Hobiler

Hobiler! Size bir başarı duygusu sağlarlar, size kendinizi öğretirler ve sizi dünyayla ilgili yeni insanlar, kavramlar ve gerçeklerle tanıştırırlar.Ucuz - Kolay Hobiler Nedir?Yeni...

Kulak çınlaması nasıl geçer?

Kulak çınlaması nasıl geçer , Kulak çınlaması nedir, Kulak çınlaması neden olur , Kulak çınlaması nasıl tedavi edilir gibi soruların cevabını vereceğiz.

EasyShift Nedir ?

EasyShift nedir? Sizi yakınınızdaki mağazalarda çalışmaya (Vardiyalara) bağlar. Pek çok uygulamanın aksine, EasyShift sizi nakit ile ödüllendirir. Her gün yeni Vardiya eklenir!

Gigwalk Nedir ?

Gigwalk, işletmelerin verileri toplamasına ve geniş ölçekte görevleri yerine getirmesine yardımcı olur. Kendi ekibinizi getirin veya 1,7 milyon Gigwalker'dan oluşan ağımına girin

CryptoTab Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ?

CryptoTab Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ?Önde gelen web teknolojilerini benzersiz bir yerleşik madencilik algoritması ile birleştirdik. Ve artık tüm cihazlarınızda günlük olarak...