TikTok Hesap Çalma Nasıl Yapılır ?

TikTok Hesap Çalma Nasıl Yapılır ? Sosyal medyada gün geçtikçe daha popüler hale gelen, daha fazla geniş kitlelere hitap eden hem de diğer sosyal medyalarda, çekilen tiktok videoları çok fazla şekilde paylaşılıyor hale geldi. Bu kadar popülerlik kazanmakla doğru orantılı olarak tiktok hesapları da tehlikeye giriyor. “Tiktok Hesap Çalma Programsız” , “TikTok Hesap Çalma Nasıl Yapılır ?” gibi sorulari artmıyor değil. Tiktok Hesap Çalma Nasıl Yapılır ?

TikTok’un çok fazla kişiye erişebilmesi sayesinde Tiktok Fenomenlerin hesaplarını tehlikeye giriyor. Geçmişteki örneklerden faydalanacak olursak bir hayli sosyal medyada birçok fenomenin hesapları çalındı veya hacklendi. Peki aynı olaylar TikTok içinde olabilir mi ?

Bu eğitim, bilgisayar korsanlığı nedeniyle veya şifrelerini unutarak hesaplarını kaybeden TikTok sosyal ağ kullanıcılarına yardımcı olmak amacıyla yazılmıştır.

Evet, hemen hemen her web sitesinin oturum açma sayfasında bulunan “parola sıfırlama” özelliği kullanılarak kaybolan hesaplar kolayca kurtarılabilir. Ancak birçok kullanıcı için sorun, bir hesaba kaydolurken kullandıkları e-posta hesaplarının şifresini bile kaybetmeleridir. Hatta bazıları kayıt olmak için tam olarak hangi e-posta adresini kullandıklarını hatırlayamıyor. TikTok Hesap Çalma Nasıl Yapılır ? tüm detaylar yazımızda bulabilirmisinz.

Her köşede her şeyin mevcut olduğu hızlı bir yaşam tarzı yaşıyoruz. Her yerde çok ilginç şeyler var. Birçok zorunluluk, acele etmek, her şeyi önbelleğe almak. Her birimiz, şifreler ve hesap detayları gibi her detayı kaydedecek kadar organize değiliz. Birçok kişi, akıllı telefonlarında yüklü bir uygulama varsa, uygulama bir telefonun içinde olduğu sürece hesaplarının “canlı” kalacağını düşünüyor.
Hepimiz, çevrimiçi hesapların kolayca engellenebileceğini, kaybolabileceğini, saldırıya uğrayabileceğini, rapor edilebileceğini ve en kötü durumda askıya alınabileceğini bilecek kadar teknik becerilere sahip değiliz.

Gerçek şu ki, hesaplarımızı ortalama internet kullanıcılarının sandığından daha fazla önemsemeliyiz. En önemli şey, önemli hesap bilgilerini kaydedip güvende tutmaktır. Yalnızca size sunulur. Kurtarmak için yalnızca e-posta doğrulamasını kullanmakla kalmayıp, fazladan seçenek (ler) ekleyin: Telefon numaranızı da ekleyin. Böylece gerekirse SMS mesajını kullanarak kurtarabilirsiniz.

Ama şimdi bu makalenin noktasına gidelim.

TikTok hesap hackleme nasıl yapılır? Bunu başarıyla gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz birkaç yöntem vardır.

TikTok hesap hackleme yöntemleri,

  1. HackTok Uygulamasını Kullanma
  2. Şifre Tahmin
  3. Kimlik Avı Tekniği
  4. Mobil Casus Uygulamasını Kullanma

1. HackTok Nedir,HackTok nasıl kullanılır

HackTok - TikTok Hack Uygulaması

HackTok uygulamasının geliştiricileri bu yazılımı TikTok kullanıcılarının kayıp hesaplarını kurtarmalarına yardımcı olmak için geliştirdi. Resmi TikTok hesap kurtarma yöntemlerinden hiçbiri işe yaramadığında şifre bulmanın alternatif bir yolunu sağladılar.

Daha önce belirtildiği gibi, günümüzde bu ağlara akıllı telefonlarını kullanarak göz atan birçok sosyal medya kullanıcısı, bir hesaba kaydolurken kullanılan bir e-posta adresini ve giriş şifresini kaydetmenin ne kadar önemli olduğunu bilmeyi ciddiye almıyor.

Yüklü bir uygulamaları varsa, hesaplarının canlı kalacağını düşünüyorlar. Ve bir süre sonra, hesaplarını kaydetmek için kullandıkları e-posta adreslerini şifrelerle birlikte unuturlar.

HackTok, bu durumlar için doğru olarak geliştirilmiş bir araçtır. TikTok şifresini, hesabın e-posta adresinin kullanımını atlayan kaba kuvvet tipi bir saldırı saldırısı kullanarak kıracaktır.
HackTok kullanıcısının tek yapması gereken bilgi, kesmek istediği hesabın TikTok kullanıcı adını girmesidir. HackTok uygulaması, başarılı bir şekilde oturum açmak için doğru olanı bulana kadar, TikTok’un oturum açma sayfasına verilen kullanıcı adı ve dakikada binlerce olası şifre kombinasyonu ile “saldıracak”.

HackTok sisteminin çalışma süreci ayrıntılı olarak web sitelerinde açıklanmıştır, bu nedenle hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız oraya bakın.

Bu uygulama, günümüzde akıllı telefonlar ve masaüstü bilgisayarlar dahil tüm modern cihazlar için yapılmıştır.

OS simgesi

Desteklenen işletim sistemleri şunlardır: Android, iOS, Windows ve macOS.

Bağlantı simgesi

HackTok’un resmi web sitesi: www.hacktok.com

2 Parola Tahminleme

Gerçek gibi görünse de parola tahmin etmek bazen işe yarıyor. Gerçek şu ki, araştırmalar ortalama internet kullanıcılarının hesapları için çok basit şifreler kullandıklarını da gösteriyor. Genellikle hobilerinin, evcil hayvanlarının, ilişki partnerlerinin adı ya da komik göründükleri ya da sosyal yaşamlarının bir parçası gibi görünen başka bir ifade gibi kullanıcının kişisel yaşamından bir şeyle ilgilidirler.

SplashData, Inc. yazılım şirketinin bu yılın başında yaptığı araştırmaya göre, internet kullanıcılarının çevrimiçi hesapları için oluşturdukları yaygın şifreler şunlardı:
– “123456, Şifre, yönetici, futbol, ​​12345, 123456789, iloveyou, maymun, her neyse”

Gördüğünüz gibi oldukça basit olanlar.
Ve yakından tanıdığınız birinin TikTok hesabını kırmak istiyorsanız, ilgi alanlarını, hobilerini ve sevdikleri diğer şeyleri bilmelisiniz. Kullanıcı adlarıyla bir TikTok’un giriş sayfasına gidebilir ve kullandıkları doğru olanı bulana kadar (eğer şanslıysanız) şifre kombinasyonlarıyla oynayabilirsiniz.

3.Kimlik Avı Tekniği

Kimlik avı, tüm zamanların en popüler hackleme yöntemlerinden biridir. Bu eski bir tekniktir, ancak yeni teknoloji güncellemelerinin değişikliklerine kolayca uyum sağlar.

Peki kimlik avı tam olarak nedir?

Bu yöntem, klonlanmış bir web sitesinin, bilgisayar korsanının hacklemeyi planladığı giriş sayfasının kullanılmasıyla gerçekleştirilir.
Bu, bu yöntemi çalıştırmak için HTML, CSS ve biraz PHP web / programlama dilini bilmeniz gerektiği anlamına gelir. Photoshop gibi bazı grafik düzenleme becerileri de faydalı olacaktır.

Kimlik avı eğitimini daha önceki yayınlarımızdan birinde ayrıntılı olarak açıkladık , bu yüzden her şeyi bir daha yazmamak için lütfen bağlantılı kılavuzu okuyun.

Facebook için bir kimlik avı sayfasının nasıl yapılacağını açıklayan bir diğeri de faydalı olacaktır. TikTok için çalışmasını sağlamak için koddaki bazı şeyleri değiştirin.

4.Akıllı Telefon İzleme Uygulamasını Kullanma

İstenen cep telefonunun aktivitesini, günlüklerini, verilerini, aramalarını ve hatta GPS konumunu uzaktan izlemek için özel olarak geliştirilmiş uygulamalar vardır.
Bu uygulamaların başarılı bir şekilde izlenebilmesi için bir kişinin cihazına önceden yüklenmesi gerekir.

Ebeveynler genellikle bu araçları çocuklarının telefonlarını izleyerek güvende olup olmadıklarını bilmek ve konumlarını takip etmek için kullanırlar.
Ancak, her zaman olduğu gibi, bilgisayar korsanları bu uygulamalarda hedeflerini hackleme fırsatı gördü.

Herhangi bir mesajlaşma uygulamasının etkinliğini kesmek ve bu araçlarla günlükleri sohbet etmek mümkün olduğu gibi, TikTok da bir istisna değildir.

Bu casus uygulamaları kullanarak, yalnızca birinin TikTok hesabını değil, tüm akıllı telefonlarını ve WhatsApp, Facebook, Instagram, SMS, E-posta veya yüklü herhangi bir şey gibi sahip oldukları herhangi bir uygulamayı da hackleyebileceksiniz.

TikTok Hesap Çalma Nasıl Yapılır ?

Aslına bakarsanız Tiktok hesap çalmak için yapabileceğimiz 3 tercih var:

  • E-posta
  • Telefon numarası
  • Sosyal hesaplar

Normal bir hesap gibi e-posta hesabı ile birlikte şifre girebiliyorsunuz yada telefon numarasından kod göndererek ve Sosyal hesaplara bağlama yaparak giriş yapılabiliyor.Başka bir deyişle önünüzde diğer sosyal mecralara göre daha fazla tercih oluyor. Buda saldırı bahtınızı artırıyor.

E-posta ile Tiktok Şifre Kırma

Muhtemelen şayet hesabın kayıtlı e-posta adresini biliyorsunuz. E posta üzerinden şifre kırabilirsiniz. şayet bilmiyorsanız sosyal mühendislik metotları ile öğrenebilirsiniz. Birazdan sosyal mühendislik ile bölüme geçiyor olacağız. Eğer ne olduğunu bilmiyorsanız irtibattan öğrenebilirsiniz

ÖYLEYSE Tiktok Şifre kırma eyleminde nasıl bulunabiliriz ? E-posta hesabını ele geçirerek, buda ki kolay bir işlem değil hem de oldukça zor dahi denilebilir. yazmış olduğumuz Gmail hack nasıl yapılır yazısı size bu konuda yardımcı olabilir.

BruteForce Saldırıları

Bruteforce saldırıları ile TikTok hesap saldırılarından bulunabilirsiniz. Bruteforce saldırısı ile ilgili fazla bilgisi olmayanlar için kısa bir izah gerekirse:

Rastgele bir hesaba evvelce belirlenmiş şifreler veya çok fazla kullanılan şifreler listesinden, hesaba program yardımı ile tecrübe yanılma şifreler denemesi yapılır. Program şifreyi bulursa size haber verir. Bu sayede şifresini bulmuş olursunuz. Lakin burada şöyle bir mesele var ki: çok fazla kombinasyon yüzünden program şifreyi çok geç bulabilir veya kolay bir şifresi varsa, hızlı da bulabilir. Bunu öngörmeniz olanaksız !

Programı nasıl çalıştırmaya gelince terminal ile kullanabilirsiniz. irtibattan kaynak kodlarını indirip veya direk çekebilirsiniz.Buda belli düzey terminaller ile ilgili bilgi sahibi olmanız gerekebilir.

Sosyal mühendislik Saldırıları

TikTok çalma, telefon ile giriş yapabilme istikametinden sosyal mühendislik gibi saldırılarını gayet açık hale geliyor. Yalnızca karşı taraf ile iletişim halinde olmanız ve karsıdan kodu almanız yeterli olacaktır. Aklınıza; “Tamamda neden bize kodu versin ki diyebilirsiniz” gayet normal ama öyle metotlar var ki muhtemelen karşıdaki kişi neler olduğunu dahi anlamayacaktır ve size o kodu verecektir.

Bu ve buna benzer çok fazla Sosyal Mühendislik metotları bulunmakta ve yazmış olduğumuz Sosyal mühendislik yazısını yukarıda okumanızı önermiştik. Yazıya gittikçe daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

TikTok Programları

3. parti yazılımlar size eğer tam program olarak sunuluyorsa bunun içinde art niyet arayın zira böyle yazılımlar genelde emelinden saptırılır.Size isteğinizi yerine getirmesini beklerken size zarar verebilir. Bunlar genelde truva atı veya reklam virüslerini içinde gizler.Bilhassa lisansı olmayan ve sahibi bilinmeyen uygulamalar ve programlarda bunlara rastlanılır

Başka bir deyişle “bu program şifre kırıyor al bunu kullan gibi” gereksiz sözlere inanmayın neticeninde neyle karşı karşı olduğunuzu bilmiyorsunuz. Bu ve buna benzer programları kullanmayın.

Son olarak rastgele bir kişinin hesabını tehlikeye atacak bir yol veya saldırı tertip etmeniz önerilmez. Bu arkasından duran sebebi ne olursa olsun yasada bir neticesi vardır.Bu bilgiler, bilgi tavsiyesidir. Teklif veya saldırıları önermez !

Tiktokta kaç para kazanılır ?

Son Yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

212BeğenenlerBeğen
1,762TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Tabii ki! İşte "Kariyer ve Kişisel Gelişim" konusunda 1000 kelimelik bir makale: Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Host Dosyası Nedir? Host Dosyası Nasıl Kullanılır?

Hosts dosyası nedir ?, bir bilgisayarın işletim sistemine ait bir dosyadır ve alan adlarını IP adresleriyle eşleştirmek için kullanılır. İnternet üzerindeki bir...