Umbrella Network Nedir,Umbrella Network Coin Nedir?

Umbrella Network Nedir,Umbrella Network Coin Nedir,Umbrella Network piyasa değeri,Umbrella Network coin piyasa değeri,Umbrella Network kaç tl,Umbrella Network güvenilir mi? sizlere bunları açıklama amacı içindeyiz.

Umbrella Network Nedir,Umbrella Network Coin Nedir?

Umbrella Network Nedir,Umbrella Network Coin Nedir? detaylı bir şekilde inceleyeğiz.

Umbrella Coin, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş yeni nesil bir sigorta platformudur. Amacımız, yaşam olayları gerçekleştiğinde sigortalılarımıza kalan faydalar ile değer sağlamaktır.
Ölçeklenebilir
Umbrella’nın merkezi olmayan düğümleri, binlerce veri çiftini tek bir düğümde birleştirmek için bir çözüm olan Layer 2 Merkle Trees kullanılarak oluşturulmuştur. Bu teknoloji, sistemin ölçeklenebilirliğini artırırken maliyetleri düşürür.

Güvenlik
Umbrella, piyasadaki en doğru fiyatı hesaplamak için birden çok kaynaktan veri beslemeleri toplar. Ayrıca, veri aktarım sürecinin güvenliğini sağlamak için Delegated Proof of Stake (DPoS) fikir birliği modelini kullanır.

Sahip Olunan Topluluk
Merkezi olmayan finansmanı destekleyen veri altyapısı, merkezi bir taraf tarafından kontrol edilemeyecek kadar kritiktir. Umbrella, Stakers, Developers, Validators ve Vakfın birlikte ağın nasıl işletileceğini yönettiği topluluk tarafından sahip olunan bir projedir.

Ürün Yol Haritası: 2021’de Umbrella Network İçin Neler Var?

Umbrella Network Nedir,Umbrella Network Coin Nedir? bahsettik. Şimdi ise umbrella network ün yol haritasından bahsedeceğiz.

2021’in ilk çeyreğini yavaşlatmaya başladığımızda, kenardan izleyenler arasında bir soru ortaya çıkacak: peki şimdi ne olacak?

Şemsiye Ağ ekibi taze kapalı başarılı İDO listelenen belirteç destekçileri eden 250.000 $ kaldırdı ve bizim UMB var UniSwap , MXC ve Gate.io sürecinde. Arkamızdaki IDO ile Umbrella’nın öncelikli hedefi hızla ürün geliştirme ana misyonumuza dönüyor.

Yılın geri kalanının hikayesi, açılış gecesi öncesi prova yapan bir aktör gibi. Bizim durumumuzda, bir sahne oluşturmalıyız (özel test ağımızı kurmalı ve çalıştırmalıyız), ardından prova yapmalıyız (herkese açık test ağını açmalıyız) ve sonunda Ethereum ana ağında başlatarak bitmiş bir gösteri sunmalıyız. Bu yıl için ek hedefler arasında Binance Smart Chain, Huobi ECO Chain ve Polkadot’taki birkaç EVM uyumlu parachain gibi diğer blok zincirlerinde başlatma planlarımız yer alıyor. Ve son olarak, topluluğun sahip olduğu merkezi olmayan bir oracle olma taahhüdümüz göz önüne alındığında, 2021’in ikinci yarısında, doğrulayıcılarımızla Temsilci Teminat Kanıtı sistemine geçiş de dahil olmak üzere ademi merkeziyetçi bir yönetişime geçiş yapmaya başlayacağız.

2021’in geri kalanı için eksiksiz ve güncellenmiş yol haritamız çıktı, o yüzden şimdi başlayalım.

3 Mart 2021: Özel testnet entegrasyonu

Özel test ağları, Ethereum tabanlı dApp’leri gerçek Ethereum ağına gerçekten maruz bırakmadan ve test etmek için gerçek ETH kullanmadan test etmek için kullanışlıdır. Özel bir zincirde kendi ETH’nizi önceden oluşturmanıza veya madencilik yapmanıza izin verir, bu nedenle geliştirme amaçları için tamamen pratik ve uygun maliyetli olurlar.

Özel test ağımız, Umbrella ürününü ve daha büyük halkın erişimini kazanmadan önce alıştırma sürecini iyileştirmek için yakın ortaklarla çalışmak için bir alan olacaktır. Bu, yalnızca davetli bir durumdur, geliştiricilerimizin herkese açık test ağında bir şeyler açmadan önce kendi kapalı deneylerini çalıştırmaları için bir yer, notumuzun bir sonraki dönüm noktası.

15 Mart 2021: Herkese açık test ağını başlatın

Genel test ağları, DeFi topluluklarının platformlarını ana ağa dağıtmadan önce üretim benzeri bir ortamda test etmelerine izin verir. Bu, topluluğun ana ağa açılmadan ve gerçek dijital varlıkları aramadan önce projeye aşina olabileceği provadır.

Mart ayının ortasında platformumuzu halka açacağız, böylece bu ortamda sistemimizi adım adım ileriye taşıyacak yeni kullanıcıların artışını bekleyebiliriz. Bu noktada bazı teknik aksaklıklar veya başka sorunlarla karşılaşmak zorundayız, ancak bu yüzden testnet’teyiz.

Nisan 2021: Binance Akıllı Zinciri ve Huobi ECO Zincirinin Başlatılması

Binance Smart Chain, akıllı sözleşmeleri, Ethereum sanal makinelerini ve çapraz blok zinciri transferlerini destekleyen yüksek hızlı bir paralel blok zinciridir. Çift blok zinciri mimarisine sahiptir – kullanıcılar hızlı işlemler için diğerini kullanırken bir zincir üzerinde dApp’ler oluşturabilir ve varlıklarını yönetebilir.

Huobi’nin ECO Zinciri (bazen Heco olarak da adlandırılır), şirketin Binance Akıllı Zincire verdiği yanıttır. Cüzdanlar, varlıklar ve sıralı bir uygulama listesi ile eksiksiz bir Defi ekosistemidir. Ethereum geliştiricilerinin akıllı sözleşmelerle kolayca başlamasını sağlayan merkezi olmayan, uygun maliyetli bir halka açık zincirdir.

Umbrella’nın bu platformlarla entegrasyonu, farklı blok zincirleri arasında güvenli ve güvenilir bir şekilde işlem yaparken hizmet verebileceğimiz kişi sayısını hızla ölçeklendirmemize olanak tanıyacak.

Haziran 2021: Ethereum mainnet lansmanı

Bu bizim mecazi gösteri zamanımız, Ethereum için birincil kamu üretim blok zincirindeki perdeyi yükseltti. Ana ağda başlatmak, kapıları resmen herkese açmak ve yarattığımız şeyi kullanmalarına izin vermektir. Bu önemli bir kilometre taşı ve Haziran’da yapılacak ana ağ lansmanı için hedefte olmaktan heyecan duyuyoruz.

Gönderi için resim
2021 Umbrella Network Yol Haritası

Temmuz 2021: Merkezi olmayan yönetişimimizi başlatın

Bir DPoS sistemindeki topluluğa ait merkezi olmayan bir oracle olarak bu, başından beri planladığımız bir şey. Bu, genel sistem ile onu oluşturan aktörler (kullanıcılar) arasındaki yeni güç ilişkilerini düzenlemeye dayanan bir yönetişim modudur.

Merkezi olmayan yönetişim, topluluk üyelerinin oy kullanmasına ve bir platformun nasıl çalışması gerektiğini belirlemesine olanak tanır. Bu işlevi kullanıma sunduğumuzda, kullanıcılarımız doğrulayıcılara oy verebilecek ve çeşitli yönetişim işlevlerine katılabilecek. Bu şekilde kehanetimiz platform sahipleri tarafından yönetilmez ve bunun yerine topluluk çabaları tarafından yönlendirilir.

Eylül 2021: Moonbeam, Plasm ve Edgeware Polkadot ile entegrasyon

Moonbeam, Plasm ve Edgeware, Polkadot’taki EVM uyumlu paraşütlerdir. Aralarında bazı ince farklılıklar var, ancak günün sonunda, anahtar tanımlayıcıları Ethereum sanal makinelerini Polkadot ortamında çalıştırma yeteneğidir. Polkadot’un daha düşük işlem maliyetleri ve daha yüksek işlem hacmi gibi avantajlarından yararlanmak için bu paraşütleri kullanacağız. Nihayetinde, uyumlu değeri başka türlü silolanmış blok zincirleri arasında taşıma yeteneği olan birlikte çalışabilirliği elde edeceğiz.

Eylül 2021: Temsilci alınmış hisse senedi (DPoS) konsensüsünü başlatın

Temsilci pay kanıtı (DPoS), hisse kanıtı öncülünün daha verimli ve demokratik bir versiyonu olarak kabul edilir. DPoS tabanlı blok zincirleri, paydaşların işlerini üçüncü bir tarafa yaptırdığını ve ağı kendi adına güvence altına alacak delegelere oy verdiğini görüyor. Oylama gücü, her kullanıcının sahip olduğu jeton sayısı ile orantılıdır.

İşte orada, kapalı bir test ortamından tamamen işleyen ve erişilebilir kehanetlere geçme planlarımız var. Yukarıda açıklanan belirli zaman çizelgesi, yılın gerçekleri ortaya çıktıkça esneyebilir ve değişebilir, ancak bu kesinlikle 2021’in geri kalanı için gittiğimiz yöndür, bu da: 1) testnet’ten başlayarak temel ürün geliştirmemize odaklanmak Ethereum ana ağında başlatmak için; 2) BSC, Heco ve Polkadot dahil diğer zincirlere entegrasyonumuzu genişletmek; ve 3) tamamen ademi merkeziyetçi, topluluğun sahip olduğu bir oracle’a geçişi başlatmak.

Umbrella Network Nedir,Umbrella Network Coin Nedir,Umbrella Network piyasa değeri,Umbrella Network coin piyasa değeri,Umbrella Network kaç tl,Umbrella Network güvenilir mi? sorularına cevap verdiğimizi düşünüyoruz..

Umbrella Network Nedir,Umbrella Network Coin Nedir yazımızı beğendiyseniz Omg Network yazısına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Önceki İçerikRambox Nedir?
Sonraki İçerikLucky Day nedir?

Son Yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

212BeğenenlerBeğen
1,762TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Tabii ki! İşte "Kariyer ve Kişisel Gelişim" konusunda 1000 kelimelik bir makale: Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Host Dosyası Nedir? Host Dosyası Nasıl Kullanılır?

Hosts dosyası nedir ?, bir bilgisayarın işletim sistemine ait bir dosyadır ve alan adlarını IP adresleriyle eşleştirmek için kullanılır. İnternet üzerindeki bir...