NetSpeed 10 TL İNDİRİM KAMPANYASI(Arkadaşını Getir Kampanyası)


Arkadaşını Getir Kampanyası Nedir ve Nasıl Katılabilirsiniz?

Referans No

7TZCEKM7PGTT
Sizlerde bu muhteşem kampanyada yararmak için yukarıda ki referans numaralarını müşteri hizmetlerine söyleyerek 10 TL indirim kazanabilirsin.

NetSpeed 10 TL indirim ile 1 sene boyunca indirim ve ya bedava internet kampanyası, arkadaşını Getir Kampanyası NetSpeed 10 TL indirim nedir?

Arkadaşını Getir Kampanyası, davet kodunuz ile referans olarak Netspeed’e kazandırdığınız her bir yeni abonelik için 12 aylık fatura dönemi boyunca hem sizin hem de arkadaşınızın her faturasında 10 ’er TL indirim hakkı kazanmanızı sağlayan bir kampanyadır.

Size özel referans kodunuz ile davet etmiş olduğunuz arkadaşınız davet kodunu abonelik başlatırken başvuru esnasında 444 0 217 Numaralı Başvuru Hattı üzerinden satış temsilcimize beyan etmesi veya web sitemiz üzerinde yer alan abone başvuru formunu doldururken “referans kodu” alanına sizin verdiğiniz kodu yazması yeterlidir.

Kampanya Şartları & Sıkça Sorulan Sorular

Arkadaşını Getir Nedir?

Arkadaşını Getir Kampanyası, referans kodunuz ile Netspeed’e davet ederek kazandırdığınız her bir yeni abonelik için 12 adet fatura döneminde her faturanızda 10 TL indirim hakkı kazanmanızı sağlayan bir indirim kampanyasıdır.

Nasıl Çalışır?

Online İşlem Merkezi üzerinden “arkadaşını getir” sekmesine tıklayarak görebileceğiniz size özel referans kodunuz ile arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Önermiş olduğunuz arkadaşınız indirim kodunu abonelik başlatırken başvuru esnasında 444 0 217 Numaralı Başvuru Hattı üzerinden satış temsilcimize beyan etmesi veya web sitemiz üzerinde yer alan abone başvuru formunu doldururken “referans kodu” alanına sizin verdiğiniz kodu yazması yeterlidir.

Başvurunun tamamlanması sonrasında referans olunan kişinin aktif Netspeed müşterisi olması ve kullanıma başlaması ardından bir sonraki fatura döneminde hem siz hem referans kodunuzu kullanan arkadaşınız 12 adet fatura dönemi boyunca faturalarınızda indirimli internet hizmeti almaya hak kazanırsınız.

Referansınız ile gelen aboneler hatlarını iptal etmediği sürece kazandığınız indirimler 12 fatura dönemi süresince faturanıza yansıtılır. Daha fazla kişiye referans olursanız kazandırdığınız her bir abonelik için belirlenen indirim tutarı oranı referans olduğunuz kişi sayısı ile çarpılır ve her kişi için 12 adet fatura dönemi süresince fatura tutarınıza indirim olarak yansıtılır.

Örnek İndirimli Fatura

Fatura DönemiOcak 2022
100 Mbps’e Kadar Limitsiz130 TL
10 referans x 10 TL İndirim toplamı-100 TL
Ödenecek Tutar30 TL

Kimler Katılabilir?

Bireysel, aktif ve T.C uyruklu müşterilerimiz kampanyadan faydalanabilirler.

Arkadaşlarınızı Nasıl Davet Edebilirsiniz?

Online İşlem Merkezi üzerinden alabileceğiniz size özel referans kodunuzu arkadaşınızla paylaşarak kampanyaya katılabilirsiniz.

İndirimler Faturalarınıza Ne Zaman Yansıtılır?

Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılacaktır. İndirimin yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde referans ile gelen abone ve referans kodu sahibinin aboneliğini herhangi bir nedenle iptal etmesi veya aboneliğin fesih edilmesi halinde her iki tarafında indirim hakkı kaybolur.

Kampanya Kapsamında Davet Limiti Var mı?

Davet sınırı bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Ancak aylık ödeyeceğiniz fatura tutarından daha fazla indirim kazanmanız durumunda indirimleriniz sonraki aylara ait ödeme çıkan faturalarda yansıtılmak üzere devir edilir.

Fatura Ödemeleri Gecikirse Ne Olur?

Arkadaşını getir kampanyası ile kazanılan indirimler referans kodu ile gelen abone ve referans kodu sahibi abone faturalarının düzenli ve zamanında ödenmesi durumunda geçerli olacaktır. Ödemesi geciken ve ödenmeyen faturalar olması halinde bir sonraki dönemin faturalarına indirim yansıtılmayacaktır. Gecikmiş fatura borcu daha sonra ödense dahi ilgili döneme ait indirim hakkı tamamen kaybedilir ve sonraki aylara yansıtılmaz.

Arkadaşınız Aboneliği İptal Ederse Ne Olur?

Referans kodunuz ile abone olan arkadaşınızın herhangi bir sebeple aboneliğini sonlandırması halinde abonelik iptalinin gerçekleştiği ay dâhil gelecek dönemlerde yansıtılmak üzere iptali sağlanan abonelikten kazanılan tüm indirimler silinecektir.

Kazandığınız İndirimleri Nasıl Takip Edebilirsiniz?

Kazandığınız indirimleri Online İşlemler üzerinden Kampanyalar menüsüne tıklayarak takip edebilirsiniz.

Son Yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

39 YORUMLAR

 1. Arkadaşlar M7UVMN bu kod ile 12 ay indirim kazanırsınız konuya katkım olması ve sizinde işinize yaraması açısından yazmak istedim. Bilmediğiniz noktalarda yardımcı olurum yine.

   • Merhaba netspeed firmasını 1 senedir kullanmaktayım . İnternet bağlantımızda herhangi bir sorunla karşılaşmadım . Eğer altyapınızda her hangi bir problem yok ise sorun yaşamazsınız. Üstelik müşteri hizmetleri de çözüm odaklı , ne zaman işiniz düşse içtenlikle yapıyorlar. Alyapınız destekliyorsa vdsl ve ya fiber tarifelerini kullanmanızı tavsiye ederim. Yukarıdaki referans kodlarından birini seçerek 1 yıl boyunca 5 TL indirimli kullanabilirsiniz. Her iki kodda düzenli olarak faturalarını ödemekte indiriminiz direk yansıyacaktır.

 2. Merhaba Arkadaşlar 2VQXKR referans kodu ile başvuru yapmanız durumunda her iki tarafta 12 ay boyunca indirim kazanıyorsunuz. Ödemelerimi düzenli yapmaktayım. Konu ile sorularınız olursa yardımcı olurum.
  referans kodu : 2VQXKR

 3. Bende burdan bir arkasin koduyla abone oldum. Faturalarimi otomatik odemekteyim.
  Sizde bizde kazanalim derseniz buda benim
  Davet kodum 80T8G0 teşekkürler.

 4. Arkadaşlar sadece kod yeterli olmuyor isim soyisim de vermeniz lazım. O yüzden buyrun. 2021 şubatta başlamıştır.
  Kamran Özfındık
  BJZ4YR

  • Netspeed müşteri hizmetleri ile yaptığımız görüşmemiz dahilinde ad,soyad bilgisine ihtiyaç duyulmamaktadır. Referans kodu yeterlidir. Site okurlarımızın
   ad soyad bilgisi kendi güvenliği açısından paylaşmamasını rica ederiz. Konuya verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

 5. Merhaba netspeed fatura indirimi almak için

  CW4E6C

  Referans kodumu netspeed müşteri temsilcisine iletirseniz indirim kazanırız
  Faturalarımı düzenli ödemekteyim

  06.02.2021 tarihi itibari ile güncel bilgidir.

 6. Merhaba Arkadaşlar,
  Netspeed indirim kodum aşağıdadır. Bu kodu kullanarak 12 ay boyunca 5 TL indirim kazanırsınız. 2018 yılından beri aktif kullanıcıyım.

  DAVET KODU : 8KQFCW

 7. REFERANS NO: 0YLN0D yeni abone olacaklar bu kod ile 12 ay boyunca aylık 5 TL indirim kazanabilir.8 aydır kullanıyorum.Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Ödemelerim düzenlidir.Sorular için bana ulaşabilirsiniz.

 8. JFB7BM referans koduyla başvuru yapmanız halinde ikimizde indirimden yararlanırız netspeed gayet iyi altyapınız sorunsuzsa korkmayın hiç zaten tahaahüt de yok 👍🏼

 9. Silivride kullanıyorum, sözleşmeyi kargoladıktan bir gün sonra aradılar, ekip yönlendireceklerini söylediler, 2 gün içinde ekipler gelip kurdu. 1 aydır kullanıyorum şimdilik memnunum. 35mpbs paketi seçtim ama ara sıra kontrol ettiğimde internet hızı 40mbps bile oluyor. davet kodum: WWSN0J
  eğer kodumla kaydolursanız hem size hem bana 5 lira indirim oluyor, otomatik ödeme talimatım var düzenli ödüyorum sıkıntı olmaz(kodunu kullandığınız kişinin faturayı düzenli ödemesi gerekiyor) sevgiler.

 10. Netspeed internet servis sağlayıcını kullanıyorum. Türktelekom altyapısını kullanıyor, çok memnunum, hız ve destek süper. Sizlere de tavsiye ediyorum.
  Aşağıdaki davet kodum ile kayıt olursanız hem siz hem de ben Aylık 5 TL tarife indirimi kazanıyoruz. Aşağıdaki davet kodunu Netspeed müşteri hizmetlerine ya da online başvuru yaparken doldurduğunuz forma girmeniz yeterli.

  Davet Kodum:
  4K6LRI

  * Kampanyanın başarılı olabilmesi için hem davet edenin hem de davet edilenin faturasını düzenli ödemesi gerekmektedir.
  Faturam otomatik ödeme talimatlıdır, hiç gecikme olmamıştır.

 11. ARALIK 2021 GÜNCEL NETSPEED KODU;
  Selamlar Arkadaşını Getir Kampanyası M5XJEP davet kodumuz ile 12 aylık fatura dönemi boyunca faturaya her ay 5 TL indirim hakkı kazanabilirsiniz. 444 0 217 Numaralı Başvuru Hattı üzerinden satış temsilcisine verdiğimiz kodu söylerseniz de oluyor veya netspeed web sitesi üzerinde yer alan abone başvuru formunu doldururken “referans kodu” alanına burda verdiğimiz kodu yazabilirsiniz.

 12. 3DEDSY
  referans kodum. Faturam otomatik ödemede. Kullanabilirsiniz aktiftir. Bu kodu kullanarak faturanızda 5tl indirim alırsınız 12 ay boyunca KİŞİ SINIRI YOK HERKES KULLANABİLİR.

 13. 3DEDSY REFERANS KODUM. FATURAM OTOMATİK ÖDEMEDE. KULLANABİLİRSİNİZ AKTİFTİR. BU KODU KULLANARAK FATURANIZDA 5TL İNDİRİM ALIRSINIZ 12 AY BOYUNCA KİŞİ SINIRI YOK HERKES KULLANABİLİR.

 14. 3DEDSY REFERANS KODUM. FATURAM OTOMATİK ÖDEMEDE. KULLANABİLİRSİNİZ AKTİFTİR. BU KODU KULLANARAK FATURANIZDA 5TL İNDİRİM ALIRSINIZ 12 AY BOYUNCA KİŞİ SINIRI YOK HERKES KULLANABİLİR.

 15. Güncel Davet Kodu: AI49RJ

  Uzun süredir sorunsuz kullanıyorum ve otomatik ödeme talimatım fatura çıktığı gün olduğundan hiç gecikme olmaz fatura ödemelerimde. Çoğu kişinin son ödeme günü tarihlidir talimatı ve o gün bakiyesi yoksa ödeme gecikir ve indirimler iptal olur, haberiniz olsun.

  Hangi tarifeye üye olursanız olun referans kodumu kullanarak 12 ay boyunca çift taraflı 5 TL indirim kazanabiliriz.

 16. Yeni 10 TL’lik Davet Kodu: AI49RJ – Güncel

  Uzun süredir sorunsuz kullanıyorum ve otomatik ödeme talimatım fatura çıktığı gün olduğundan hiç gecikme olmaz fatura ödemelerimde. Çoğu kişinin son ödeme günü tarihlidir talimatı ve o gün bakiyesi yoksa ödeme gecikir ve indirimler iptal olur, haberiniz olsun.

  Hangi tarifeye üye olursanız olun referans kodumu kullanarak 12 ay boyunca çift taraflı 10 TL indirim kazanabiliriz.

 17. – GÜNCEL – Davet Kodu : 8KQFCW

  Uzun süredir kullanıyorum ve faturalarımı düzenli olarak ödüyorum. Mart 2018 yılından bu zamana kadar yaklaşık 5 yıllık netspeed geçmişim var ve farklı bir internet servis sağlayıcıya geçmeyi düşünmüyorum. Davet kodumu kullanarak 10 TL indirim hakkı kazanabilirsiniz.

 18. İstanbul/Üskudarda te ikamet ediyorum. 75Mbps vdsl bağlantım var, tam hız alıyorum. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Faturalarımı düzenli öderim otomatik ödeme talimatim var. Referans koduyla üye olmanın avantajı karşılıklı olarak 12 ay boyunca 5 er TL indirim kazanırız. Referans kodunu kayıt aşamasında gönderdiğiniz formun üzerine yazmanız , müşteri temsilci aradığında yinelemeniz gerekir.

  Referans kodu: 80T8G0

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

212BeğenenlerBeğen
1,762TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Tabii ki! İşte "Kariyer ve Kişisel Gelişim" konusunda 1000 kelimelik bir makale: Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Host Dosyası Nedir? Host Dosyası Nasıl Kullanılır?

Hosts dosyası nedir ?, bir bilgisayarın işletim sistemine ait bir dosyadır ve alan adlarını IP adresleriyle eşleştirmek için kullanılır. İnternet üzerindeki bir...