Pi network nedir? Pi networkden nasıl para kazanılır?

Pi network nedir,Pi networkden nasıl para kazanılır, pi networkden para kazanılır mı, pi network gerçek mi ,pi network para kazanma , pi network coin , pi network bitcoin mi ,pi network bedava mı , pi network para kazanma ,pi network nasıl para kazanılır,coin nedir,pi ağı nedir gibi sorular daha da popüler olmaya başladı . İnsanlar kısayoldan para kazanma derdindeler. Gelin hep birlikte pi network nedir, nasıl kullanılır birlikte inceleyelim.

Pi Network bedava para DEĞİLDİR.

Pi bedava para DEĞİLDİR. Başarısı üyelerinin toplu katkılarına bağlı olan uzun vadeli bir projedir. Pi, kendini sıradan insanların bugün bankalara, teknoloji devlerine (örn. Facebook, Amazon) ve diğer aracılara giden daha fazla ekonomik değeri yakalamasına yardımcı olmaya adamıştır. Pi, üyelerinin toplu katkılarına bağlıdır. Hızlı para arıyorsanız, başka yere bakın.

Pi network nedir?

Sözü fazla uzatmadan Pi network nedir den bahsetmek istiyorum. Pi, telefonunuzdan “madencilik” yapabileceğiniz (veya kazanabileceğiniz) sıradan insanlar için ve onlar tarafından yeni bir kripto para birimidir. Kripto para birimleri, hükümetler veya bankalar yerine bir topluluk tarafından korunan ve güvence altına alınan yeni bir dijital para biçimidir. Bugün, para birimini korumaya yardımcı olarak ve Pi’nin güvenilir ağını büyüterek Pi’yi benimseyebilir (veya kazanabilirsiniz). Çoğu kripto para biriminin (Bitcoin gibi) sıradan insanların kullanması ve erişmesi çok zor olsa da, Pi kripto para biriminin gücünü avucunuzun içine koyar. Pi network nedir yazımıza yavaşca ısınıyoruz.

Bu gerçek mi? Pi Network dolandırıcık mı?

Pi bir dolandırıcılık değildir. Stanford mezunlarından oluşan bir ekip tarafından, sıradan insanlara kripto para birimine daha fazla erişim sağlamak için gerçek bir çaba. Pi’nin çekirdek ekibi, Stanford’un blok zinciri topluluğunun kurulmasına yardımcı olan iki Stanford Doktora ve bir Stanford MBA tarafından yönetiliyor. Projenin başarılı olacağını garanti edemeyiz. Bununla birlikte, en yüksek dürüstlük standartlarını korurken, ortak hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya söz veriyoruz. Bizim hakkımızda daha fazla bilgiyi uygulamanın ana menüsünde bulunan “Çekirdek Takım” sayfasından öğrenebilirsiniz.

Bu uygulama nasıl çalışıyor? Nasıl daha fazla Pi kazanırım?

Gelelim Pi network nedir , nasıl çalışır kısmına;Bu uygulama, Pi topluluğuna basit katkılarda bulunarak Pi kazanmanızı sağlar. Ne kadar çok katkıda bulunursanız, o kadar çok Pi kazanırsınız. Pi kazanmaya başlamak için, 24 saatte bir kontrol edin ve madenciliğe başlamak için yıldırım düğmesine basın. Madencilik yaptıktan sonra, güvenilir arkadaşlarınızı ve ailenizi topluluğa katılmaya davet ederek saatlik oranınızı artırabilirsiniz. 3 günlük madencilikten sonra, ağın genel güvenliğine katkıda bulunan güvenlik çemberinizi oluşturarak kazancınızı daha fazla artırabilirsiniz. Ağın önceki üyelerinin, kendilerinden sonra gelenlerden daha yüksek oranda madencilik yaptığını unutmayın.

Benim için uygulamayı açık bırakmam gerekir mi? Uygulama pilimi veya verilerimi tüketiyor mu?

Benim için uygulamayı açık bırakmanıza gerek yok. Pi, telefonunuzun performansını etkilemez, pilinizi bitirmez veya ağ verilerinizi kullanmaz. Yıldırım düğmesine bastığınızda, uygulamayı bile kapatabilir ve Pi madenciliğine devam edebilirsiniz. Peki pilinizi veya verilerinizi tüketmeden bir kripto para birimini nasıl madencilik yapabilirsiniz? Pi, Bitcoin gibi kripto para birimlerinin yaptığı işin kanıtı olarak enerji yakmak yerine, üyeler güvenilir olarak birbirlerine kefil olduklarında defterini güvence altına alır. Bu, işlemleri kimin gerçekleştirebileceğini belirleyen birbirine kenetlenmiş “güvenlik çemberleri” ağı oluşturur. Bu yeni yaklaşım, mevcut sosyal bağlantılarınızdan yararlanarak, hiçbir finansal maliyet, pil tüketimi olmadan ve gezegende hafif bir ayak izi olmadan telefonunuzda kripto madenciliğine izin verir. Daha doğru ve ayrıntılı bir açıklama için Beyaz sayfamızdaki teknik bölümü okuyun.

Daha önceki üyeler neden daha yüksek oranda madencilik yapıyor?

Pi network nedir bahsederken bundan bahsetmezsek olmaz. Daha önceki üyeler, en çok ihtiyaç duyulduğunda ağa katkıları ödüllendirmek için daha yüksek bir oranda madencilik yapıyor. Pi, dünyanın en yaygın kullanılan ve dağıtılan kripto para birimi olmayı hedefliyor. Bu hedefe ulaşmak için Pi, ilk üyelerini başarısını sağlayacak katkılarda bulunmaya teşvik eder (örneğin, ağı güvence altına almak ve büyütmek). Erken katkıların önemini yansıtmak için, ağa daha fazla insan katıldıkça madencilik oranı azalır. Şu anda, aktif kullanıcı sayısı her 10 kat arttığında madencilik yarılarının temel oranı azalmaktadır (aşağıdaki grafiğe bakınız). Ağ belirli sayıda kullanıcıya ulaştığında (örneğin, 10 milyon veya 100 milyon) bu oran sonunda 0’a düşecektir. Bu noktada, tıpkı Bitcoin gibi, madenciler yeni para biriminin basılmasıyla değil, işlem ücretleriyle ödüllendirilmeye devam edecek.

Büyükelçi rolü nedir? Pi network referans kodu nedir?Kazanç takımı nasıl çalışır?

Pi network nedir konusunun bir önemli maddesi referans kodudur.Bir Elçi olarak, ağa davet ettiğiniz her kişi için temel madencilik oranınızda% 25’e varan bir bonus kazanırsınız. Pi Network’e kaydolduklarında davet kodunuzu kullanarak yeni üyeler kazanma ekibinize katıldıklarında bir Elçi olursunuz. Kazanç ekibinizin her üyesi, aktif olarak madencilik yaptıklarında kazancınızda% 25 artış sağlar. Yeni bir üye yalnızca davet edeninin kazanç ekibine eklenebilir çünkü yalnızca her üye bir davetlinin davet kodunu kullanarak Pi’ye bir kez katılır. Diğer bir deyişle, insanların güvene dayalı olarak birden fazla üye çevresine eklenebildiği güvenlik çevrelerinden farklı olarak, kazanma ekipleri kimin kimi davet ettiğine göre belirlenir. Dünyadaki her davetli, yalnızca bir davet eden tarafından talep edilebilir.

Katkıda Bulunan rolü nedir? Nasıl katkıda bulunabilirim?

Pi network nedir bir diğer maddeside katılımcı olmak .Katılımcı olmak, 3-5 güvenilir üyeden oluşan bir güvenlik çemberi oluşturarak daha fazla Pi kazanmanıza olanak tanır. Pioneer olarak 3 madencilik seansını bitirdikten sonra Pi’nin Katılımcı rolü kullanıcılar için açılır. 3 günlük madencilikten sonra, uygulamanın ana ekranında, başlatmak için tıklayabileceğiniz yeni bir güvenlik çemberi simgesi göreceksiniz. Katkıda bulunmak için güvendiğiniz 3-5 kişiyi güvenlik çemberinize eklemeniz gerekir.

Güvenlik çevreleri nedir?

Güvenlik çemberleri, Pi’nin her bir üyesi tarafından oluşturulan 3-5 güvenilir kişiden oluşan gruplardır. Güvenlik çevreleri, kötü aktörlerin dolandırıcılık işlemlerini gerçekleştirmesini önleyen küresel bir güven grafiği oluşturarak para birimini güvence altına alır. Bitcoin gibi kripto para birimleri, madencileri enerji yakmaya (iş kanıtı) zorlayarak defterlerini güvence altına alırken, Pi, üyeleri güvenilir olarak birbirlerine kefil olduklarında defterini güvence altına alır. Pi’nin Katkıda Bulunanları, güvenilir gördükleri 3-5 üyeden oluşan güvenlik çemberleri oluşturarak birbirlerine kefil olurlar. Güvenlik çemberleri, hileli işlemler gerçekleştirmemesi için güvendiğiniz kişilerden oluşmalıdır. Ağın güvenlik çemberleri, Pi’nin defterinde işlemleri yürütmek için kime güvenilebileceğini belirleyen küresel bir güven grafiği oluşturur.

Pi networkün değeri nedir?

Pi network nedir başlığımızı belki de en değerli maddesidir.Bugün Pi, 2008’deki Bitcoin’e benzer şekilde yaklaşık 0 dolar / euro vb. Değerindedir. Pi’nin değeri, ağın diğer üyeleri tarafından sunulan zaman, ilgi, mallar ve hizmetler tarafından desteklenecektir. Dikkatimizi, mallarımızı ve hizmetlerimizi ortak bir para birimi etrafında toplayarak, Pi’nin üyeleri tipik olarak bankalara, teknoloji devlerine (ör. Facebook, Amazon) ve diğer aracılara giden değeri daha fazla yakalamaya çalışır. Bugün, para birimini dağıtarak, topluluğu oluşturarak ve güvenliğini sağlamak için teknolojiyi geliştirerek bu dijital para birimi ve pazar yeri için altyapıyı kuruyoruz.

Pi’mi geri çekebilir miyim? Para çekme işlemleri için zaman çizelgesi nedir?

Pi network nedir bu yazıda en çok merak edilen konulardan biri de budur. Hayır, henüz Pi’yi geri çekemezsiniz. Pi tamamen merkezi olmayan bir blok zincirine geçtiğinde, projenin 3. Aşamasında Pi’yi geri çekebilir veya diğer para birimleri ile takas edebilirsiniz. Pi, 3/14/2019 (Pi Günü) tarihinde projenin 1. Aşamasını başlattı. Aşama 1 sırasında, Pi ana ağa geçtiğinde (Aşama 3) bakiyeleriniz onurlandırılma garantisiyle kaydedilir. Kötü oyuncuların sahte hesaplardan Pi biriktirmesini önlemek için ana ağa ulaşana kadar Pi transferleri kısıtlanır. Örneğin, kötü bir oyuncu sahte hesaplardan madencilik yapabilir, Pi’yi yasal bir hesaba aktarabilir ve ardından yasadışı kazançlarına rağmen Pi’nin hesap doğrulama sürecinden geçebilir. Hala proje için tam geliştirme zaman çizelgesini iyileştiriyoruz. Daha fazla ayrıntı için, lütfen teknik incelememizin Yol Haritası bölümüne bakın.

Pi ne zaman bir değere sahip olacak? Pi’yi ne zaman “gerçek” paraya dönüştürebilirim?

Pi’nin sahipleri, Pi pazarından mal ve hizmet satın aldıklarında veya Pi’yi fiat para birimiyle değiştirdiklerinde Pi’yi “gerçek” paraya dönüştürebilecekler. Kripto para sahiplerinin, varlıklarını “gerçek” paraya dönüştürmek (veya “nakde çevirmek”) için iki seçeneği vardır: 1) Kriptoları ile doğrudan mal ve hizmet satın almak veya 2) kriptolarını fiat para birimiyle değiştirmek (örneğin dolar, euro, vb.) kripto para birimi borsalarında.

1) Pi’nizle doğrudan mal ve hizmet satın almak. Pi Network, üyelerimizin ürün ve hizmet satın almak için doğrudan Pi harcayabilecekleri eşler arası bir pazar inşa ediyor. 2019’un 4. çeyreğinde uygulama içi Pi aktarımlarını denemeye başlamayı hedefliyoruz.

2) Kripto para birimi borsalarında fiat para birimi için Pi değişimi. Pi’nin Çekirdek Ekibi, kripto para borsalarının (Binance, Coinbase, Kraken vb.) Pi’yi listelemeye karar verdiğini kontrol etmez. Ancak Pi, projenin 3. Aşamasında (yani Mainnet) işlem görebilecektir. Bu noktada, borsalar Pi’yi listelemeyi seçebilir. Bu arada, Pi’nin çekirdek ekibi 3. aşamaya ulaşmak için teknik yol haritamızı (tanıtım yazımıza bakın) uygulamaya odaklanmıştır.

Birden fazla cihazdan madencilik yapabilir miyim? Ağ sahte hesapların, botların vb. Pi kazanmasını nasıl engelliyor?

Pi network nedir bu konuyu kafanızdan geçirdiğiniz eminim. Hayır, birden fazla cihazdan madencilik yapamazsınız. Ağda kişi başına bir hesap katı kuralı vardır. Pi, Pi’nin sahte hesaplar tarafından çıkarılmamasını sağlamak için çok yönlü bir strateji kullanır. İlk olarak, ağ, bir cihazın bir insan tarafından mı yoksa bir makine tarafından mı çalıştırıldığını bilmek için Google’ın ReCaptcha v3’ü kullanır. (Bu teknoloji, gerçek insanlar oldukları için çoğu kullanıcı için tamamen görünmezdir, ancak Google’ın algoritması onları yakalarsa botlar captcha’ları görmeye başlayabilir). Zamanla, botları tahmin etmek için gerçek kullanıcıların madencilik davranışına dayalı bir makine öğrenimi algoritması da geliştiriyoruz.

İkinci olarak, Pi’nin mutabakat algoritması gereksinimi (güvenlik çemberleri) sahte hesapları tespit etmeyi kolaylaştırır. Sahte hesaplarda, güvenlik çevreleri aracılığıyla onlara işaret eden yeterince gerçek kişi olmayacaktır. En iyi ihtimalle, sahte hesaplar ağın geri kalanından çok az sayıda işaretçi ile birbirlerine işaret ediyor olabilir. Bu anormalliğin bilgisayar algoritmalarıyla tespit edilmesi kolaydır.

Son olarak, Pi 3. ve son aşamasına (Mainnet) girdiğinde, yalnızca farklı gerçek kişilere ait olduğu doğrulanan hesaplar onurlandırılacaktır. Diğer bir deyişle, bazı “bot” hesaplarında diğer tüm yöntemler gözden kaçırılsa bile, bu kullanıcı doğrulama süreci onları daha da ortadan kaldıracaktır çünkü bot sahipleri botları gerçek isimlerle gerçek kişiler olarak kanıtlayamayacaklardır. Şu anda, minimum düzeyde müdahaleci olabilecek merkezi olmayan KYC süreçlerini araştırıyoruz.

Bu uygulama bir cüzdan mı? Kendi özel / genel anahtarlarımızı tutacak mıyız? Gelecekte Pi’mizi tutmak için harici bir cüzdan kullanabilir miyiz?

Evet, telefonlarınız cari hesaplarınıza (numara / Facebook) bağlanacak bir kripto para cüzdanı görevi görecek. Diğer tüm halka açık blok zincirlerinde olduğu gibi, Pi’nin blok zinciri de uygulama içi / harici cüzdanların doğrudan blok zincirine işlem göndererek Pi’yi tutmasına ve onunla işlem yapmasına izin verecektir. Bu, şu anda projenin 3. Aşamasında sağlanması planladığımız bir işlevdir. (bir hatırlatma olarak şu anda 1. aşamadayız – para biriminin dağıtımı – daha sonra 2. aşama olarak bir Testnet başlatacağız ve 3. aşama ana ağımızın canlı olacağı zamandır). Projenin 3. aşaması sırasında, özel / genel anahtarlarınızın tam sahipliğini alma seçeneğine de sahip olacaksınız.

Pi, sıradan insanlar için çok daha erişilebilir olmayı hedefliyor, bu yüzden bu entegre arayüzü oluşturmaya çalışıyoruz. Bu aşamalı uygulamayı sıradan insanların kullanımını kolaylaştırmak için seçtik. Hâlâ ilk günlerimizdeyiz ve önümüzdeki yol için heyecanlıyız.

Pi network hesap silme nasıl yapılır öğrenmek için tıklayın.

https://nasilyapiliyor.blog/pi-network-hesap-silme/

Bitcoin hesabı nasıl açılır ? konusuna bakmanızı da tavsiye ederiz.

Son Yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

6 YORUMLAR

  1. Bir zahmeti yok. 3-5 kişiyi davet edip (eş, dost, kardeş vs) yavaş yavaş birikim yapabilirsiniz.
    Hatta kazandığınız Pi ile alış veriş yapabileceğiniz Türkiye’de site bile hazır.

    Davet kodu : muratyurdakul

  2. (Referans kodu= Mehmetkahriman) Bir kaç aydır günlük olarak girip kazım yapıyorum. Denemeye değer sadece biraz sabretmek gerekiyor. Uygulamaya herhangi bir şekilde para yatırmanız gerekmeden sadede günde 1 kere girerek kazım yapmanız yeterlidir. Henüz bir pi hesabınız yoksa hemen indirip kazımaya başlayabilir ayrıca beni referans olarak gösterebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

212BeğenenlerBeğen
1,762TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Tabii ki! İşte "Kariyer ve Kişisel Gelişim" konusunda 1000 kelimelik bir makale: Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Host Dosyası Nedir? Host Dosyası Nasıl Kullanılır?

Hosts dosyası nedir ?, bir bilgisayarın işletim sistemine ait bir dosyadır ve alan adlarını IP adresleriyle eşleştirmek için kullanılır. İnternet üzerindeki bir...