Pubg En İyi Silahlar

Pubg En İyi Silahlar PUBG’nin en iyi Taarruz Tüfeklerinin neler olduğunu merak ediyor musunuz? Pekala, burada zor durumda kalan en iyi AR’leri bulacaksınız.

PUBG Mobile’ın popülaritesi tüm dünyaya yayıldı. Oyunun artan popülaritesi ile birlikte birçok yeni ve heyecan verici konu geliyor. Hangi PUBG Mobil saldırı tüfeğinin en etkili olduğunu nereden biliyorsunuz? Oyuncular genellikle bu konuyu sorgular. Bu gönderi, PUBG Mobile’daki en sıra dışı saldırı tüfeklerinin tümünü kapsayacak.

Hepimiz aynı sayıda kurşunla vurulmamıza rağmen başka bir oyuncu tarafından öldürülme deneyimine sahibizdir. 

Neden böyle şeyler oluyor? Bunun nedeni, yüksek istatistiklere sahip bir silah kullanıyorsunuz. Dövüşme söz konusu olduğunda, kullandığınız silah türünün ne kadar iyi veya kötü performans göstereceğiniz üzerinde önemli bir etkisi vardır.

Hangi PUBG Mobile AR’nin en iyisi olduğunu görmek için okumaya devam edin. Bu saldırı tüfeklerinin size nasıl fayda sağlayabileceğinin kısa bir özetini verdim. Rakiplerinizin ölümünü hızlandıracak bu AR’ler sayesinde bir daha asla saniyeler içinde ölmeyeceksiniz.

M416 – AR

M416, PUBG Mobil

M416 saldırı tüfeği, PUBG Mobile’ın en güvenilir silahı olarak kabul edilir. Yüksek atış hızı ve güvenilirliği nedeniyle bu silah, ben de dahil olmak üzere birçok profesyonel oyuncunun favorisi. 

M416, HK416 tüfeğinin oyun içi versiyonudur. 5.56 mm mermi atar. Bu silah çok sayıda eklentiyi kabul ediyor. V-tutamak ve kompansatör bu silahın ataşmanları için uygundur. Genişletilmiş bir şarjör ve taktik tutuş da bu silah için iyi seçeneklerdir.

Kısa, orta ve uzun mesafelerde kullanılabilen çok yönlü bir silahtır. Tekli veya otomatik modda, tabanca bu modelle kullanılabilir. Uzun mesafeli bir düşmanla uğraşırken, tekli modu kullanın. Orta ve yakın mesafelerde Otomatik mod en iyi seçenektir.

Neden M416 – AR Harika?

 • Yüksek ateş oranı 
 • Yüksek stabilite 
 • Çok yönlü bir silah
 • Her mesafede kullanılabilir 

SCAR – L

Skar L, PUBG Mobil

Bu silahın verdiği hasar, M416’nınkiyle aynıdır. Ancak, yangının SCAR oranı L’si, SCAR-A’nınkinden daha düşüktür.

 Oyuncular ayrıca daha düşük geri tepmesi ve genişletilmiş menzili nedeniyle orta ve uzun menzilde kullanabilirler. Dikey tutuşlu bir kompansatör bu silah için uygun bir aksesuardır.

Neden SCAR – L Harika mı?

 • Yüksek hasar oranı
 • Orta ve uzun menzilde kullanılabilir. 
 • Daha düşük geri tepme
 • Daha uzun menzilli
 • Dikey kavramalı bir kompansatöre sahiptir

AĞUSTOS A3

AĞUSTOS A3, PUBG Mobil

AUG A3, özel bir airdrop silahı olarak yıkıcı hasara ve yüksek ateş oranına sahiptir. Bir dengeleyici ve ön kabza, bu silaha, her ikisi de aynı uzantıyı takmış olan M416 veya SCAR-L’den önemli ölçüde daha iyi stabilite sağlar. Bu silah, yakın ve orta menzilli muharebe durumlarında üstündür.

AUG A3 Neden Harika?

 • Özel bir airdrop silahı
 • Yüksek ateş ağı vardır 
 • büyük zararı var 
 • Daha iyi stabilite 

AKM

AKM, PUBG Mobil

PUBG Mobile’ın AKM’si başka bir standart silahtır. Groza gibi, bu silahın da yüksek ateş hızı ve sert hasarı var, bu da rakipleri alt etmeyi kolaylaştırıyor.

 Ancak, muazzam geri tepmesi nedeniyle, ele alınması zor olacaktır. Silah geri tepmesi, oyuncu tarafından bir dengeleyici takılarak azaltılabilir. 

AKM’nin kullandığı 7.62mm cephane daha fazla hasar veriyor. AKM’nin namlu, şarjör ve nişangah ataşmanları ayrıca satın alınabilir.

 Bu ataşmanları kullanarak tüfeği geliştirmek, onu daha da güçlü ve hassas hale getirir. Normal AKM 30 mermi tutabilir, ancak genişletilmiş bir şarjör ile bu sayı 40’a yükselir.

AKM Neden Harika?

 • Yüksek ateş oranı 
 • Ağır hasarı var 
 • Daha güçlü ve hassas 

Sepet 

Korku, Fortnite

Şu an itibariyle Groza oyundaki en iyi Taarruz Tüfeğidir. Bu silahı kullanarak, saldırgan nispeten yüksek bir hızda gözlerinin önünde acımasızca silinebilir. 

Bu silahı elbette airdroplardan elde edebilir ve bir Bastırıcı kurarak Groza’yı daha da geliştirebilirsiniz.

Groza tehlikeli bir silahtır ve birinin yaklaştığını gören herkes derhal kaçmalıdır. Groza’nın namlu ve şarjör uzantıları kullanılabilir. Bir namlu ve 40 mermilik şarjör takarak silahınızın performansını artırın.

Groza Neden Büyük?

 • Oyunun en iyi silahı 
 • Daha geliştirilebilir 
 • 40 yuvarlak dergi var 

Beril M762 – AR 

Beryl M762 – AR, PUBG Mobil

PUBG Mobile’ın Beryl M762 saldırı tüfeği standart bir silahtır. Bunun için cephane 7.62x39mm’dir. Hızlı atış hızı ve hasarı nedeniyle diğer birçok saldırı tüfeğinden üstündür. 

Hemen hemen her türlü ek ile değiştirilebilir. Bu saldırı tüfeği, eklemeler yardımıyla ölümcül bir silaha dönüştürülebilir.

Bence bu silah sizinkinden daha üstün çünkü düşmanları anında öldürebilir. Yakın mesafe dövüşleri için ideal bir silahtır. Gürültüyü azaltmak için onunla bir bastırıcı kullanıyorum. Tek, seri ve otomatik modların tümü desteklenir.

Neden Beryl M762 – AR Harika?

 • Hızlı ateş oranına sahiptir 
 • Ölümcül bir silaha dönüştürülebilir 
 • Düşmanları anında öldürür 

QBZ

QBZ, PUBG Mobil

Tek bir şarjörden 30 mermide 5.56 mm mühimmat ateşleyen boğa güreşi saldırı tüfeğidir. PUBG Mobile’daki Sanhok haritasında SCAR-L’nin yerini alan bir silahtır. 

Silahın nitelikleri SCAR-L’ninkilere benzer ve iyi bir atış hızına sahiptir. Bir tutuş ve namlu ile QBZ-95 güçlü bir AR olabilir.

Neden QBZ – 95 Harika?

 • Tek bir şarjörden 30 mermi atabilir
 • İyi bir ateş hızı var
 • Son derece güçlü bir AR

Pubg Mobil Hesabı Hacklendi Nasıl Düzeltilir

Son Yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

212BeğenenlerBeğen
1,762TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Tabii ki! İşte "Kariyer ve Kişisel Gelişim" konusunda 1000 kelimelik bir makale: Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Host Dosyası Nedir? Host Dosyası Nasıl Kullanılır?

Hosts dosyası nedir ?, bir bilgisayarın işletim sistemine ait bir dosyadır ve alan adlarını IP adresleriyle eşleştirmek için kullanılır. İnternet üzerindeki bir...