ThunderCore Nedir,ThunderCore Nasıl Para Kazanılır ?

ThunderCore Nedir, tam DApp tarayıcı özelliğine sahip, güvenli ve kullanımı kolay bir kripto cüzdanıdır. Varlıklarınızı yönetin ve yalnızca ThunderCore’un yüksek performanslı blok zincirinde mümkün olan hızlı, ölçeklenebilir, kullanıcı merkezli Web3 merkezi olmayan uygulamalarını deneyimleyin. Saniyeler içinde kurun ve başlayın.

ThunderCore Hub, kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur:

– Cüzdan adresinizi kaydedin ve sosyal çoklu oturum açma yoluyla saniyeler içinde alın. Yani cihazınızı kaybetseniz bile kripto varlıklarınızı kaybetmezsiniz.

– Thunder Jetonlarını kolayca gönderin, alın ve isteyin.

– Varlığınızı yönetin, bakiyenizi kontrol edin ve işlem geçmişinizi görüntüleyin.

– Tamamen işlevsel Web 3 DApp Browser. ThunderCore tarafından desteklenen tüm merkezi olmayan Web 3 uygulamalarına erişin ve deneyimleyin.

Herhangi bir geri bildirim veya sorunuz için lütfen info@thundercore.com adresinden veya telegram, discord ve twitter’daki çok sayıda destek kanalımız aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Thundercore nedir?

ThunderCore (TT), merkezi olmayan uygulamaların (Dapps) ve Merkezi Olmayan Finansın (DeFi) çalıştırılmasına izin veren yüksek performanslı bir akıllı sözleşme platformudur . Thundercore , popüler Ethereum Platformu için yazılmış herhangi bir uygulama ile düşük ücretler ve uyumluluk vaat ediyor . Thundercore Ağında temel birimi olan TT değer transferi gibi platform üzerinde ilgili gaz ücretleri kullanılır.

Thundercore, Ölçeklenebilirliği Çözme girişiminde bulunarak, Bir Saniyenin Altında Onaylara izin verir. Son birkaç yılda, birçok blockchain projesi ağ hızlarını ölçeklendirmek ve iyileştirmek için çalışıyor. Yakın zamana kadar, Ethereum gibi büyük projelerin başarısız olduğu blok zincirlerini ölçeklendirmek neredeyse imkansız görünüyordu. ThunderCore bunu çözmüş gibi görünüyor ve platformlarını ölçeklendirmede Ethereum gibi devleri yenme yolunda olabilir.

ThunderCore’un amacı nedir?

ThunderCore, dApp’lerin toplu olarak benimsenmesini sağlayan yüksek performanslı bir blok zinciri olmayı hedefliyor. Nispeten daha düşük işlem ücretleri (düşük gaz maliyeti), uyumluluk, güvenlik ve hız vaat ediyor.

Şu anda, blok zincirindeki işlemler çok yavaş. Bunun nedeni, Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin tarafından icat edilen bir terim olan “Blockchain Trilemma” dır.

Blockchain Üçlemesini Çözme

Vitalik Buterin, bir Blockchain’in bu özelliklerden en fazla 2’sine sahip olabileceğini öne sürdü.

” Blockchain Trilemma ” ya göre, bir blok zincirinin üç ana özelliği vardır: ademi merkeziyet, ölçeklenebilirlik ve güvenlik.

Bununla birlikte, blok zinciri üçlemesi, bir projenin üç özelliğinin de tatmin edici bir durumda olmasının çok zor olduğunu öne sürüyor. Merkezi olmayan ve sağlam bir güvenliğe sahip bir ağ ölçeklendirilemez. Benzer şekilde, merkezi olmayan ve ölçeklenebilir bir blok zincirinde çok az güvenlik vb. Olacaktır.

Buterin, temel düzeyde, bir blockchain ağının herhangi bir zamanda üç özellikten yalnızca ikisine ulaşabileceğine inanıyor. Blok zinciri üçlemesi, çoğu kripto para birimi blok zincirinde ölçeklenebilirlik sorunlarının kaynağı olabilir. Çoğu kripto projesi, ağın merkeziyetsizliğini ve güvenliğini sağlarken yüksek sayıda işlemi idare edemez.

Ancak ThunderCore bu soruna bir çözüm buldu.

ThunderCore, Blockchain Trilemma’yı nasıl çözer?

Pek çok proje, ölçeklenebilirliği birleştirirken ademi merkeziyet ve güvenlik üzerindeki vurgularını sürdürmeyi denedi ve başarısız oldu. ThunderCore, ancak bunu benzersiz bir şekilde yapmaya çalışır. Bunu Hızlı Yol ve Yavaş Yol oluşturarak yaparlar. Hızlı Yol iyimser koşullar içindir. Yavaş Yol ise en kötü durumlar içindir.

Hızlı Yol ve Yavaş Yol nedir?

Hızlı Yol bir otoyol gibidir ve ağ üzerinde anlık onaylara izin verir. Ancak, Hızlı Yolda herhangi bir şey ters giderse, ThunderCore kullanıcıları Yavaş Yola başvurabilir. Yavaş Yol, daha küçük yollardan oluşan bir ağa benzer. Çok hızlı değil ama güvenilir olacak.

Hızlı Yol için ThunderCore, 2 yolla hızlı ve kolay onaylamayı kolaylaştırır. Menfaat sahipleri komitesi tarafından yürütülen “Komite”. Ve işlemleri ve verileri doğrusallaştırmak için “Hızlandırıcı”.

ThunderCore, endüstrideki en istikrarlı ağlardan biri olduğu için Yavaş Yol olarak Ethereum’u kullanıyor. Yavaş yol, ağ durumu kötü olduğunda ve / veya bir saldırı olduğunda devreye girecektir. Ayrıca Hızlandırıcının çalışıp çalışmadığını görmek için bir kontrol görevi görür.

Thundercore Nasıl Oynanır?

Thundercore, yeni TT oluşturmanın veya pasif gelir elde etmenin bir yolu olarak çıkarılamaz, bu nedenle Thundercore madenciliği yoktur. Pasif olarak Thundercore oluşturmak yerine , TT belirli bir cüzdanda TT’yi kilitleyerek kazanılır. Ödül miktarı 7 gün, 30 gün, 3 ay, 6 ay veya 1 yıl olabilen kilitlenme süresine bağlıdır. Thundercore’u stake etmek kolaydır, bunu mobil cüzdanı kullanarak ve bir stake havuzuna katılarak yapabilirsiniz .

Thundercore Staking Ödül Tablosu.
Zaman içinde Thundercore Staking Ödülleri

ThunderCore (TT) ne için kullanılır?

ThunderCore (ThunderToken veya TT olarak da bilinir), ThunderCore ağının yerel kripto para birimidir. Ethereum ağındaki ETH’ye benzer şekilde ThunderToken, gaz ücretlerini ve değer transferlerini ödemek için kullanılır.

ThunderCore Ekibi

Takım mühendisleri, bilim adamları ve girişimcilerin oluşmaktadır. Daha önce Bitcoin ve akıllı sözleşmelerle ilgili akademik makaleler yayınladılar. Ayrıca Kripto Para Birimi ve Sözleşmeler Girişimi’nin (IC3) kurucu üyeleridir.

Güncelleme Ağustos 2019: Baş Bilim Adamı Elaine Shi, ThunderCore Projesi’nden ayrılacağını duyurdu .

ThunderCore’un Mevcut Durumu Nedir?

İlk Thunder sürümü tamamen EVM (Ethereum Virtual Machine) uyumlu olacaktır. Böylece, dApp’lerin doğrudan taşınmasına izin verir.

ThunderCore, yayın öncesi ana ağını çoktan dağıttı. Bu nedenle, geliştiriciler ThunderCore üzerinde geliştirme yapmaya başlayabilir. Kullanıcılar ayrıca akıllı sözleşmeleri uygulamaya başlayabilir.

ThunderCore Mainnet’e nasıl bağlanırım?

Metamask’ta RPC ayarlarını değiştirerek veya MyEtherWallet’ta sunucuyu değiştirerek Thundercore’a doğrudan bağlanabilirsiniz.

Metamask için ThunderCore Mainnet Ayarları
 1. MetaMask’ı yükleyin: Tarayıcınıza MetaMask tarayıcı uzantısını yükleyebilirsiniz . Metamask web sitesinde bir hesap oluşturun ve güvenlik protokollerini ayarlayın ( tam bir kılavuz için Metamask Eğitimimize bakın );
 2. ThunderToken (TT) Edinin: Metamask tarayıcı uzantısından jetonlar alabilirsiniz. Açılır menüyü tıklayın ve “özel RPC” yi seçin. “Yeni ağ bölümüne” gidin ve “gelişmiş seçeneği” seçin.
  1. Mainnet RPC URL’si : https://mainnet-rpc.thundercore.com
  2. Zincir ID : 108
  3. Sembol : TT
 3. TT sembolü Metamask’ınızda görünecektir. Metamask TT adresinizi kopyalayıp uygun alana yapıştırarak ThunderCore web sitesinde 50 ücretsiz jeton elde edebilirsiniz . Bu işlemi jeton satın almak için de kullanabilirsiniz;
 4. Remix ID aracılığıyla dağıtın; ve
 5. Https://scan.thundercore.com/ adresini kontrol edin .

ThunderCore’un Artıları ve Eksileri

Artıları

 • ThunderCore, Ethereum ağıyla uyumludur;
 • Ağ, Ethereum’a kıyasla daha hızlı işlem hızına sahiptir;
 • ERC20 akıllı sözleşmeleri bu ağda kullanılabilir;
 • Ekip, dApp etkileşimine gaz olmadan izin verecek yeni özellikler üzerinde çalışıyor;
 • ThunderCore, kullanıcıların ve geliştiricilerin Metamask ve Truffle vb. Gibi mevcut araçları kullanmasına olanak tanır; ve
 • Geliştiriciler, ağ üzerinde akıllı sözleşmeler gerçekleştirirken tanıdık programlama dillerini (örn. Solidity) kullanabilir.

Eksileri

 • Şu anda bu ağda yalnızca bir ” Hızlandırıcı ” var. Bu, ne kadar gücün merkezileştirileceğine dair soruları gündeme getiriyor. (Hızlandırıcının hesapları donduramayacağını veya işlemleri süresiz olarak duraklatamayacağını unutmayın, çünkü bu yeniden seçime neden olabilir)

Token ölçümleri ve Dolaşımdaki arz

Thundercore şu anda Huobi’de listeleniyor ve işlem görüyor. Jeton olarak listelenir CoinMarketCap üzerinde Thunder Token .

Huobi, ThunderToken’in (TT) Token ölçümlerini yayınladı:

Toplam Toplanan: 50 milyon ABD Doları
Melek turu : 0,01 ABD Doları / jeton (2 yıllık kilit – Mart 2020’ye kadar)
Tohum turu : 0,02 ABD Doları / jeton (1 yıllık kilit – Nisan-Mayıs 2019’a kadar)
Son tur : 0,10 ABD Doları / jeton (% 20 28 Şubat’ta piyasaya sürüldü,% 40’ı 28 Mayıs’ta,% 40’ı 28
Ağustos’ta piyasaya sürülecek ) Huobi Lite turu : 0,015 ABD Doları / jeton, yalnızca 500.000 ABD Doları değerinde jeton satıldı

Bundan çıkarabileceğimiz şey, ThunderCore değerlemesinin son Özel satış süresinden 0,1 ABD dolarından 0,15 ABD dolarına düştüğüdür. Kuşkusuz, Huobi Lite tokenlerinin daha fazla oyuncuyu içeri girmeye teşvik etmek için indirimli olarak satıldığı da düşünülebilir. Token fiyatı Final Round’dan çok daha düşük olduğu için Huobi Lite TT satışıyla ilgili tartışmalar var – çok üzücü ilk yatırımcıların ve destekçilerin (ThunderFans gibi) .

ThunderCore Hub (Oyunlar ve Thundercore Hediyeleri)

ThunderCore Hub, cep telefonları için bir cüzdan ve Dapp merkezidir

Şu anda ThunderCore Hub, yeni Android uygulamalarını test etmek için 150 TT çekilişi yapıyor . Kalite için ThunderCore Hub web sitesini ziyaret edin ve beta APK’yı yükleyin, bir hesap açın ve ücretsiz TT’yi almak için dApp oyunları oynayın.

Sonuç

ThunderCore farklıdır çünkü hem işlemleri hem de akıllı sözleşmeleri ölçeklendirir. Bu, blok zincirlerinin güvenlik ve ademi merkeziyetten ödün vermeden saniyede binlerce işlem yapabileceği anlamına gelebilir.

Midoin Nedir ? Midoin Nasil Para Kazanılır ?

Son Yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

212BeğenenlerBeğen
1,762TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Tabii ki! İşte "Kariyer ve Kişisel Gelişim" konusunda 1000 kelimelik bir makale: Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Host Dosyası Nedir? Host Dosyası Nasıl Kullanılır?

Hosts dosyası nedir ?, bir bilgisayarın işletim sistemine ait bir dosyadır ve alan adlarını IP adresleriyle eşleştirmek için kullanılır. İnternet üzerindeki bir...