Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Turkcell Bedava İnternet 2021; Yeni çıkan tüm kampanyaları aboneleri tarafından oldukça ilgi gören Turkcell, 2021 senesinde da bedava dağıttığı internete girebilmenize olanak tanıyan cazip kampanyaları ile gündemde kalmaya devam ediyor.

İnternette bol bol zaman geçirmekten hoşlananların yoğun bir rağbet göstereceği Turkcell bedava internet paketleri arasında 5GB bedava dağıttığı internet bile yer almakta.

Bu yazımızda kısaca Turkcell’in en popüler ve en çok kazandıran kampanyaları yazımızda bulabilirsiniz ?

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır ?


Turkcell bedava internet kazanma 2021 senesindeki güncel kampanyaları sizinle paylaşmak istiyorum. Bedava internet kazanma yolları nelerdir, turkcell bedava internet Bip kampanyanlar ayrıntıları ise;

Turkcell Tam Destek Paketi


Turkcell corona virüs sebebi ile işsiz kalan iş yeri kapanan kişilere tam destek kampanyası yapmıştır. 6 ay boyunca 9TL’ye 4 Hafta geçerli 7 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 250 SMS içeren Tam Destek Paketini almak için Dijital Operatör üzerinden taleplerini iletmeleri gerekiyor.
Eğer sizde işiniz kaydetmiş, gelir kaybına uğramış kişilerdenseniz 9 TL 7 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS alabilirsiniz. Hem faturalı hem de faturasız abonelerin katılımına açık olan bu kampanyadan faydalanmak için Dijital Operatör üzerinden yardım menüsünden, talep ilet kategorisinde Tam Destek Kampanyasına Başvur ile kampanyaya müracaat yapılabilirsiniz.

Turkcell Tam Destek Kampanyası

Eksik gün sebebi: Mart 2021 veya Nisan 2021 aylarında eksik gün sebebi kodu 18, 21, 27, 28 veya 29 olarak girilmiş olan müşteriler
İşten çıkış sebebi: Mart 2020 sonrası bir tarih boyunca işten çıkış sebebi olarak 5, 15, veya 17 kodlarından biri girilmiş olan müşteriler. Kampanyaya sadece evrak sahibinin, hattın yasal sahibi olan müşteriler katılabilir.

Gerekli Koşulları sağlamakta olan tüm müşterilerin katılımı açıktır. Bu paketi ayrıca Tam Destek Paketi yazarak 2200’a SMS göndererek satın alabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediyesi


Turkcell hat kullanımını yaygınlaştırmayı hedeflemek amacı ile yeni hat alan abonelerine 5GB hediye internet veriyor.

Üstelik bu kampanveyan kolaylıkla yararlanabilme şansınız da bulunuyor.

Yeni hat hediyenizi hemen kullanmak istiyorsanız, hattınız açıldığından yani aktif edildikten sonra akıllı cihazınızın mesajlaşma bölümüne gelmeli, HAT HEDIYESI 5GB yazıp, 2020’ye mesaj yollamalısınız.

Böylelikle sonraki yapacağınız tüm 25 TL ve üstü yüklemelerde 3 ay boyunca geçerli olan 5GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Yeni hat alan veya hattınız Turkcell’e taşıyan tüm abonelerin katılabileceği HOŞGELDİN 5GB kampanyasına katılmak HOSGELDİN5GB yazarak bedava dağıttığı olarak 2222’e SMS göndermeniz yeterlidir. Talebiniz alındıktan sonra Hoş Geldin 5 GB bedava internet ile birlikte 500 dakika, 100 SMS Bip’de geçerli 1 GB daha yüklenecektir. Hattınız aktif olduktan sonra 1 ay içerisinde bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Bedava İnternet Kampanyası


Turkcell şansa reklam tanıtım tıkla kampanyası ile web siteleri üzerinden veya sosyal ağ gördüğünüz Tukcell şansa reklam tanıtımlarını tıklayarak bedava 1 GB ve 2 GB internet kazanabilirisiz.

Turkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell dijital 2 GB bedava kampanyası ile Turkcell dijital operatör uygulaması hesabınıza giriş yaparak kredi kartı veya banka kartı ile her hangi bir paketi satın alan tüm faturasız hat sahiplerine 2 GB bedava internet vermektedir.

Turkcell bedava internet kazanmak için hemen hesabımın uygulamasına giriş yaparak her hangi paketlerden birini almanız yeterlidir. 2 GB bedava interneti 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Paket alımından sonra hediye 2 GB internet hattınıza otomatik şekilde yüklenecektir.

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası


Turkcell bizce kadınlara yönelik olarak hazırlanmış uygulamalardan birisidir. Kadınların aradığı bütün konuları bulabileceğiz bizce uygulamasını telefonuna indirip bizce kupon biriktirerek bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bizce uygulamasını kullanarak bedava internet kazanmak için yapmanız gerekli olan tek kural uygulamaya hergün giriş yapmaktır. Günlük giriş yaparak kazandığınız kuponlar ile anında bedava internet kazanırsınız.

  • 15 Kupon – Günlük 2 GB
  • 30 Kupon – 3 Günlük 3 GB
  • 45 Kupon – Günlük 5 GB
  • 60 Kupon – Haftalık 2 GB
  • Günlük tek kupon kazanma hakkınız bulunur. Uygulamayı telefonunuzdan silmedikçe her ay kazanırsınız.

Bip Yıldızları Bip Kullan Kazan Bedava İnternet


Bip kullana kazan kampanyasından BİP yıldızı olup bedava 1 ve 2 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Turkcell Bip yıldızı olmak için haftalık olarak en çok mesaj atma hedefine ulaşmanız gereklidir.

Bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra BİP YILDIZLARI kanalı takip ederek yarışmaya başlayabilirsiniz. İster sevdiklerinize mesaj atın dilerseniz grup kurarak mesajlaşın. Haftalık 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 amaçlarına ulaştığınızda hediye internet hattınıza tanımlanır.

Bip yıldızı olup kazanmak için hemen BİP yıldızları kanalı takip ederek bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası


Turkcell bedava internet 2021 senesinde ilk yapmış olduğu kampanyalardan bir tanesi olan ilk ay fayda kampanyası ile 30 gb bedava internet vermektedir. Turkcell faturalı hatlara özel bu kampanveya 12 ay kalma sözünüze 30 gb hediye internet anında hattınıza tanımlanacaktır.

30 GB hediye internet almak isteyen bireysel tukcell aboneleri bu kampanyaya katılmak için FIRSATGB yaz 2200’e mesaj atmaları yeterlidir. Ayrıntılı bilgi almak için Turkcell 30 GB Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava 1 GB ve 5 GB İnternet


Turkcell hediye havuzu ile anında herkese 1 GB internet veriyor Dijital Operatör uygulaması üzerinden Hediye havuza giriş yapmış olduğunızda 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır isterseniz bu hediyeyi sevdikleriniz gönderebilir veya siz kullanabilirsiniz.

Turkcell hediye havuzu ayrıca süpriz hediyeler ve kampanyalar ile sizlere haftalık 5 GB bedava dağıttığı internet vermektedir. Birbirinden güzel kampanyalar sunan hediye havuzuna mobil cihazından giriş yaparak sizde anında kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Süper 2 GB Bedava İnternet Kampanyası


Turkcell faturalı veya faturasız paket kullanan ama her hangi bir taahhüt veya kontratı bulunmayan Turkcelliler 12 ay kalma sözüne her ay 2 GB bedava internet kazanıyor.

Her hangi Turkcell kontratlı paketlerden birine geçiş yapmış olduğunızda otomatik şekilde hattınıza her ay 2 GB bedava internet tanımlanır ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Eğer her hangi bir kontratlı pakete dahil değilseniz hemen Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell mağazalarına giderek kontratlı paketlerden biri geçiş yapmanız yeterlidir.

Turkcell Web 1 GB Aylık Bedava İnternet Kampanyası


Sadece bireysel faturasız hat kullanıcılarına yönelik olan bu kampanveyahilinde 1 ay geçerli 1 GB internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell hediye internet paketini kazanmanız için Uçuran 4GB, Uçuran 6GB, Uçuran 8GB, Uçuran 4GB Plus, Uçuran 6GB Plus, Uçuran 8GB Plus veya Uçuran 10 GB Plus paketlerinden birini turkcell.Com.Tr adresi üzerinden veya Dijital Operatör Uygulaması’na grip kredi kartınızla ya da banka kartınızla satın almanız gerekmektedir.

Bu iki yöntemle paket satın aldığınızda hattınıza 1 ay süreli 1 GB internet anında yükleniyor.

Turkcell Yaani Bedava İnternet

Turkcell yaani arama motorunu kullananlar aylık 1 GB bedava internet kazanıyor. Yani arama motoru uygulamasını telefonunuza indirip kurulum yaptıktan sonra sadece 1 ay değil kullandığınız süre boyunca hattınızda 1 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Arama motoru olarak yaani üzerinde arama yaparak ve yanni arama moturunu kullanarak hediye internet kazanırsınız. Uygulamayı telefonunuzdan silmediğiniz sürece her ay 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanır.

Kampanyaya katılmak için yani uygulmasını telefonunuza indirmeniz yeterlidir. Sizde arama motoru olarak yanni kullanarak hediye internetinizi her ay alabilirsiniz.

Turkcell uygulamalarını kullanarak bedava internet kazanmak için ayrıntılı olarak bilgi veren yazımızı incelemek için linke tıklamanız yeterlidir. 

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet 2021

Turkcell salla kazan ile bedava internet kazanmak için yapman gerekli olan ise Dijital Uygulaması içerisinde bulunan Salla Kazan kutusuna tıklayarak bedava internet kazanabiliyorlar. Her hafta salla kazan yaparak 10 GB kadar haftalık bedava internet hediyesini alabilirsiniz. Salla Kazan hakkında detaylı bilgi almak Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2021 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bedava Exxen Nasıl İzlenir ?
Son Yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

212BeğenenlerBeğen
1,762TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Tabii ki! İşte "Kariyer ve Kişisel Gelişim" konusunda 1000 kelimelik bir makale: Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Host Dosyası Nedir? Host Dosyası Nasıl Kullanılır?

Hosts dosyası nedir ?, bir bilgisayarın işletim sistemine ait bir dosyadır ve alan adlarını IP adresleriyle eşleştirmek için kullanılır. İnternet üzerindeki bir...