Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır?

Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır,Offersbux para kazanma, Offersbuxdan para kazanma,Offersbux video izleyerek para kazanma,Offersbux para kazanılıyor mu,Offersbux nasıl para çekilir

Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır ,Platformda reklam izleyerek, bonus oyunlar oynayarak,offersbux PTP surfer ile para kazanabiliyoruz. Reklamlara tıklayıp küçük topa tıklıyoruz bizi bir reklama atıyor o reklamın üst bölümü dolduktan sonra ters olanı işaretliyoruz ve kazanıyoruz. Bonus oyunda ise oynamak için click to play bastıktan sonra tekrardan oranın dolmasını bekliyoruz ve kazanıyoruz. Bu oyunu 60 sn. bir oynayabiliyoruz. Ödüller hesabımıza hatıranda ilave ediyor. Günlük 100 hududu var. Offersgrid’te resmin rastgele bir yerine tıklayarak 0,00010$ ve 0.25 kredi kazanırız. Ayrı olarak her 20 tıklama için küçük bir ödül kazanırız. Günlük 100 kere tıklama hakkınız var. 

Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır?

Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır konusuna değinelim:


Hesabınıza kaydolun ve oturum açın. “Para Kazan” menüsünden Reklamları İzleyerek başlayabilirsiniz. Bir reklama tıklayın ve ‘yükleme çubuğu’ tamamlanana kadar bekleyin. Görüntüyü eşleştirerek captcha kodunu onaylayın ve bakiyeniz yatırılır! Minimum ödeme yoktur, ödeme limiti olmadan paranızı çekebilirsiniz. 1000 Cashout Puanına ulaşmak ve para çekme talebinde bulunmak için ihtiyacınız olan tek şey . Bonus Reklamlar ve Teklif Duvarlarına tıklayarak kolayca Para Çekme Puanları kazanabilirsiniz. Yükseltilmiş Üyelerin para çekme talebinde bulunmak için Para Çekme Puanları toplamasına gerek yoktur.
PTC bölümünde neden hiçbir reklam göremiyorum?

OffersBux’ta reklamları görüntüleyebilmek için, tarayıcınızın uzantı ayarlarında reklam engelleyicinizi (açılır pencere engelleyicisi) Devre Dışı Bırakmanız veya Kapatmanız gerekir.
Tavsiyelerimin tıklamaları için neden kredi alamıyorum?

Tavsiyelerinizin tıklamalarından kredi almak için her gün oturum açmanız ve günlük kazanmanızı sağlayacak minimum 4 reklamı tıklamanız gerekir.


Giriş yaparken neden Birden Fazla IP hatası alıyorum?
Bağlantınıza başka bir IP atamak için modeminizi yaklaşık 1 ila 2 dakika yeniden başlatın veya fişini çekin. Bu, dinamik IP adresine sahip üyeler için yaygın bir sorundur. Gelecekte referans ve hata için lütfen aynı prosedürü kullanın. Bu sorunu çözmenin tek yolu budur. Bu çoklu IP giriş hatasına her sahip olduğunuzda bizimle iletişime geçmenize gerek yoktur. Sonunda çözebilirsin.


Çıkış yaptığımda neden daha fazla reklam var?
Oturumunuz kapalıyken daha fazla reklam göreceksiniz çünkü sistemimiz, reklamverenlerin demografik filtreler ayarlamasına izin veriyor, böylece yalnızca belirli ülkeleri veya daha değerli oldukları düşünülen yeni üyeler gibi belirli üyeleri hedefleyebiliyorlar


Hesabım neden askıya alındı?

Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır yazımızda değinmemiz gerekn önemli bir konu;Bir üye sistemimizi aldatmaya çalışırsa hesaplar askıya alınır. Hesabınızın yasaklanmasının birçok farklı nedeni vardır. IP adresini değiştirmek, IP adresini gizlemek için bir proxy kullanmak, sahte adres ayrıntıları ve birden fazla hesap açmak, hesabın askıya alınmasının nedenleridir. Hile yapanlar ömür boyu engellenir. İkinci şans yok! Haksız yere yasaklandığınızı düşünüyorsanız, lütfen bize bir destek bileti gönderin.

Yeni üyeleri nasıl tavsiye ederim?
YOffersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır yazısında bir önemli konu da, eni üyeler tavsiye etmeye başlamak için lütfen hesap sayfanıza gidin ve menüden benzersiz yönlendirme bağlantınızı ve afişlerinizi alabilirsiniz.

Yönlendirmeleri çekmek için kullanabileceğiniz birçok farklı strateji vardır:
Birçok üye, diğer web sitelerinde ucuz reklam satın alır. Diğer birçok üye, bağlantılarını ve afişlerini forumlarda, ücretsiz sitelerde, Facebook’ta, Twitter’da ve bloglarda yayınlar. Yeni yönlendirmeler almak için ‘doğru’ bir yöntem yoktur. Yukarıdaki seçeneklerden herhangi birinin kombinasyonu, muhtemelen başlamak için iyi bir yerdir.


Birden fazla OffersBux hesabım olabilir mi?

Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır çok dikat etmeniz gereken bir konu da bu olsa gerek;Hayır, birden fazla hesaba sahip olunmasına izin verilmez ve yakalanırsa tüm hesaplar askıya alınır. Aynı IP adresinden birden fazla hesap tespit edersek, tüm hesaplar askıya alınacaktır. Lütfen okullar veya diğer halka açık yerler gibi halka açık ağlardan katılmayın.

Hangi ödeme seçenekleri mevcut?

Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır konusunda herkesin merak ettiği konuda offersbux paramı nasıl çekerim olacaktır.
Şu anda Perfect Money, Payeer, AirTM, CoinBase, Bitcoin, Dogecoin, Litecoin, AdvCash, Skrill ve Papara sunuyoruz.
Neyin reklamı yapılamaz?

Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır , toplum ahlakını önemsiyoruz.

 • Çerçeve kırıcılar
 • Yetişkinlere yönelik içerik
 • Açılır pencereli siteler
 • Irkçılık
 • Spam yapma
 • Zorunlu indirmeler

Kullanıcı adımı değiştirebilir miyim?
Hesabınızı kullanıcı adınızla tanımladığımız için kullanıcı adınızı DEĞİŞTİREMEZSİNİZ.

Yönlendirme bağlantımı ve afişlerimi nerede bulabilirim?
Tavsiye bağlantınızı ve afişlerinizi bulmak için üye alanında sol taraftaki Başlıklar’ı tıklayın.

Yönlendirmelerden para kazanabilir miyim?
Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır bu konuda offerbuzdan para kazanmak için epey önemli .Evet, çünkü ücretsiz üyeler kendi tıklamalarından ve tavsiyelerinin her birinin tıklaması için para kazanıyor. Yükseltilmiş üyeler daha fazla kazanır ve çok daha fazla kazanacağınız için bu, kazanmanın önerilen yoludur.

Parolamı nasıl geri alabilirim?
Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır bazen paralamızı unutabiliriz bunun için;Menüden oturum aç’ı tıklayın ve ‘Şifrenizi mi unuttunuz?’ Bağlantısını tıklayın. ardından e-postanızı girin ve şifreniz, hesabınızla ilişkili e-postanıza yeniden gönderilecektir.

Reklamları ne sıklıkla tıklayabilirim?
Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır konusunda önemli bir detayda bu 24 saatte bir reklamlara tıklayabilirsiniz. Reklamlar gece yarısı (00:00 sunucu saati) sıfırlanacaktır.

Üst sıramı değiştirebilir miyim?
Hayır, yönlendiricinizin (üst sıradaki) başka bir kullanıcı olması gerektiğine inanıyorsanız veya herhangi bir üst sıranız yoksa, bu sorun web sitesinden değildir.
Tıkladığınız yönlendirme bağlantısını kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

OffersBux’da nasıl reklam verebilirim?
Sadece video izleyerek para kazanma değil aynı zamanda Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır reklam vererek de kazanabilirsiniz. Hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir ve üye alanınızın üst kısmında tüm mevcut promosyonlarımızı ve paketlerimizi gösteren “Reklam Ver” i göreceksiniz. Ayrıca, üye alanınızda yapılabilecek herhangi bir şeyi satın almadan önce hesabınıza para eklemeniz gerekecektir.
Ziyaretçiler garantili mi?
Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır ek gelir olacaktır. Evet, yalnızca sipariş ettiğiniz her ziyaretçiyi aldığınız gerçek tıklamaları saydığımız için. Hatta dış tıklamalar sizin için özel bir bonus olarak eklendiğinden daha fazlasını elde edersiniz!


Arkadaşlar bunun için var
Tavsiye, sizin için çalışan kişidir.

Kulağa iyi geliyor? Okumaya devam edin:

Bir tavsiye, diğer her kullanıcının reklamları tıkladığında elde ettiği şeyi alır: Para!
Ancak, yönlendirdiğiniz reklamı tıklayan bir kullanıcıysa, siz de para kazanırsınız!

Peki, yönlendirmeleri nasıl alırsınız? İşte bunu yapmanın üç yolu:

Afişlerimizi kullanın:

Banner’ımızı, bu bağlantıda kullanıcı adınızla birlikte OffersBux bağlantısıyla çevrimiçi olarak gösterin (banner’ları hesabınızdaki bağlantılarla bulabilirsiniz).
Ziyaretçi o pankartı tıkladığında buraya gönderilecektir.
Daha sonra yapması gereken tek şey kayıt olmaktır. Gerisini sizin için halledeceğiz.

Konuşma:

Herkese OffersBux’a kaydolmalarını ve bunu yaptıklarında yönlendiren alanına kullanıcı adınızı yazmalarını söyleyin.

20
Para Çekme Kuralları nedir?
Lütfen ödeme işlemcilere göre bu para çekme kurallarına dikkat edin.

Bu ücretler, ödeme işlemcileri tarafından belirlenen tutara göre düşülür. İşlemciyi kullanan üyeler bilecek ve anlayacaktır

 • Perfect Money
 • Minimum Limit
 • Yok Ücret Yok
 1. Payeer


Minimum Limit
Yok Ücret Yok

 1. AirTM


Minimum para çekme talebi 0,10 $ olmalıdır
Ücret Yok

 1. AdvCash


Minimum Limit
Yok Ücret Yok

 1. CoinBase


Minimum Limit
Yok Ücret Yok

 • CoinBase Postanızı yazmalısınız
 1. Bitcoin


Minimum para çekme talebi 10 $
Çekim Ücreti 2.00 $ (Madenci Ücreti)
olmalıdır * BTC Cüzdan Adresinizi

yazmalısınız 7. DogeCoin


Minimum Limit
Yok Ücret Yok

 • DogeCoin Cüzdan Adresinizi yazmalısınız
 • Cüzdan limitlerinizi kontrol edin. Cüzdanınızın minimum limiti varsa, ödemenizi alamayabilirsiniz .
  Bu tür durumlarda sorumluluk kabul etmiyoruz.
 1. LiteCoin


Minimum Limit
Yok Ücret Yok

 • LiteCoin Cüzdan Adresinizi yazmalısınız
 • Cüzdan limitlerinizi kontrol edin. Cüzdanınızın minimum limiti varsa, ödemenizi alamayabilirsiniz .
  Bu tür durumlarda sorumluluk kabul etmiyoruz.
 1. Papara


Minimum para çekme talebi 2.00 $ olmalıdır
Ücret Yok

 1. Türk Bankası


Minimum para çekme talebi 5,00 $ olmalıdır
Ücret Yok Para çekme

için Perfect Money , Payeer , AdvCash , AirTM veya CoinBase Mail kullanmanızı öneririz . Ödemelerinizi ücretsiz olarak gönderiyoruz .

21
Cashout Puanları nedir?

Bu siteyi sabit tutmak

için Para Çekme Puanları kullanıyoruz Birçok şeyle para kazanabilir ve ödeme limiti olmadan paranızı çekebilirsiniz! 1000 Cashout Puanına

ulaşmak ve para çekme talebinde bulunmak için ihtiyacınız olan tek şey . Bonus Reklamlar ve Teklif Duvarı Reklamları’na tıklayarak kolayca Para Çekme Puanları kazanabilirsiniz. Her $ 0.0001 kazanç size 1 Cashout Point verecektir . Yüksek değerli bir reklamı tıklarsanız, reklam değerine kadar para çekme puanları kazanabilirsiniz. Örneğin, 0,0025 $ değerindeki reklama tıklarsanız, 25 Cashout Puanı kazanırsınız . Not: Para Çekme Puanları yalnızca Bonus Reklamlardan ve Teklif Duvarı Reklamlarından kazanılabilir .

Her ödeme talebinden sonra 1000 Cashout Puanı azalacaktır.

22
Bonus Reklamlar Nasıl Çalışır?
Bu Reklamlar diğerlerinden biraz farklı çalışır. Kredilendirilmek için lütfen şu adımları izleyin:

Adım 1: Bir İlanı tıklayın.

Adım 2: Yeni pencerede bunu veya çok benzer bir şey göreceksiniz. Captcha’larını onaylayın.

 1. Adım: Zamanlayıcıyı bekleyin. Zamanlayıcı 0’a ulaştığında, Bağlantıyı Al veya Reklamı Atla’yı tıklayın.

…veya…

Kredilendirilmek için tüm süreci geçmelisiniz. Reklam başına yalnızca 15-20 saniye sürer.

Bu Hizmet Koşulları, bir üye olarak, OffersBux’da bir kullanıcı veya reklamveren olarak sizin için geçerlidir. Kayıtlı bir kullanıcı olarak, bu Hizmet Koşullarının aşağıdaki hüküm ve koşullarını okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onayladınız.

Hizmet Koşullarında değişiklik yapılabilir. Bir değişiklik yaparsak, size önceden bildirimde bulunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, ancak geçerli yasal gereklilikleri karşılamak için bir değişikliğin gerekli olduğu bazı durumlarda, bu Koşullarda yapılacak bir güncellemenin derhal yürürlüğe girmesi gerekebilir. Değişiklikleri burada sitemizde duyuracağız ve ayrıca bize verdiğiniz adrese bir e-posta göndererek değişiklikleri size bildirmeyi seçebiliriz. Değişikliğin nedenlerini de açıklamaya çalışacağız.

Bu Şartları güncellersek, güncellenen şartları kabul edip etmemeye veya Hizmetimizi kullanmayı bırakmaya karar vermekte özgürsünüz. Netlik sağlamak için, e-posta veya diğer iletişimler bu amaç için etkili bir yazılı anlaşma oluşturmayacaktır.

OffersBux Kullanım Şartları

Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır konusunda kullanım şartlarına değinmemek olmazdı.

1. Kullanıcı Hesabı

1.1. Hesapları devretmek veya satmak yasaktır.

1.2. Şifrenizin başkalarından gizli tutulması gerektiğinden, şifrenizi geri dönüşü olmayan bir formatta saklarız. Güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır, yanlış şifre yönetimi nedeniyle hesabınıza herhangi bir uygunsuz erişimden sorumlu tutulmayacağız.

1.3. Yalnızca bir hesabınız olabilir. Birden fazla hesap oluşturmaya yönelik herhangi bir girişim, hepsinin feshine yol açacaktır. Bu aynı zamanda benzersiz olması ve başka bir kullanıcıyla paylaşılmaması gereken ödeme işlemcisi hesaplarınız için de geçerlidir.

1.4. Her reklam aynı IP tarafından 24 saatte bir kez görüntülenebilir. Reklamları görüntülemek için internet bağlantısı her 24 saatte bir sadece tek bir kullanıcı tarafından kullanılmalıdır. Aksi yönde herhangi bir girişim, hesabınızın feshedilmesine neden olabilir. Oturum açmak için birden fazla IP adresi kullanabilirsiniz. Proxy’lerden / VPN’den veya paylaşılan ağ ortamlarından (okullar, LAN evleri, siber kafeler vb ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) oturum açmaya izin verilmez.

1.5. Kişisel verileriniz ve e-posta adresleriniz hiçbir koşulda gösterilmeyecek veya satılmayacaktır.

1.6. OffersBux, kullanıcı talebine göre kullanıcı hesabı bilgilerini değiştirmeyecektir. Üst sıra ve kullanıcı adı değişikliği talepleri reddedilecektir.

1.7. Kişisel ayarlarını kaydederken veya değiştirirken yanlış bilgi kullanan kullanıcıların hesapları askıya alınacaktır.

1.8.  Üyelerin aktif kalabilmeleri için en az 30 günde bir oturum açmaları gerekir. Etkin olmayan üyelerin hesapları askıya alınabilir ve her türlü hesap bakiyesi, üyelik, puan, tavsiye ve reklam kredisini kaybedebilir. Güvenlik nedenleriyle hesapları kaldırmayız. Lütfen bir hesap kaldırma talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçmeyin.

2. Yönlendirmeler

2.1. Üyeler sınırsız sayıda doğrudan yönlendirme önerebilir.

2.2. Doğrudan yönlendirmelerinizin her biri, kullanıcılar olarak benzersiz bir e-posta adresine sahip olmalıdır.

2.3. İstenmeyen e-posta göndermemeli veya kimseyi başka herhangi bir şekilde yönlendirmeniniz olmaya zorlamamalısınız. Hiçbir tür yanlış reklam tolere edilmeyecektir. Ayrıca size tavsiyeleri satmaya çalışan herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu tür olayları doğrulayacağız ve bunlar hesabın feshedilmesiyle sonuçlanacaktır.

2.4. TekliflerBux’un hiçbir üyesinin, Doğrudan Yönlendirmeler almak için Siteler veya Uygulamalar veya Yazılımlar vb. Aracılığıyla RefBank Hizmetlerini ve Çok Düzeyli Pazarlama (MLM) Sistemlerini kullanmasına izin verilmez.

2.5. Bir yönlendirme, kendisini yönlendiren üyeyi asla değiştiremez.

2.6. TekliflerBux, yönlendirme faaliyetlerinden sorumlu değildir ve tıklamalarını tahmin edemez, bunun tamamen farkındasınız.

2.7. Tavsiyeleriniz tarafından yapılan tıklamalar anında hesabınıza yatırılacaktır. Ancak, sunucu yüküne bağlı olarak 24 saat içinde kredilendirilebilirler.

2.8. Tavsiyelerden gelir elde etmek için günlük 4 tıklama gerekli.

3. OffersBux’a Yapılan Ödemeler

3.1. Tüm ödemeler, Gösterge Tablosunda Para Ekleme bölümünde bulunan bağlantılar kullanılarak yapılacaktır. Başka hiçbir ödeme yöntemi kabul edilmeyecektir.

3.2. Satın alma sırasında sağlanan hizmetleri ilgilendirdiği için tüm ödemeler iade edilmez. Satın alma işlemlerinizden herhangi biriyle ilgili sorun yaşarsanız, bir destek bileti oluşturarak destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

3.3. Ödemelerinizle ilgili yapılan tüm ters ibrazlar veya tersine çevrilmiş işlemler, hesabın derhal askıya alınmasına neden olacaktır. Bu askıya alma, daha sonra buna neden olan nedenlere bağlı olarak değerlendirilecektir.

4. Kullanıcılara Yapılan Ödemeler

4.1. Tüm ödemeler Perfect Money, Payeer, AirTM, Coinbase Mail, AdvCash, Skrill, Bitcoin, Dogecoin, Litecoin, Papara ve Turkish Bank aracılığıyla yapılacaktır. Şu anda başka bir ödeme yöntemi mevcut değildir.

4.2. Aile üyeleriniz olsalar bile, paranızı başka bir kişinin ödeme işlemcisi hesabına göndermenize izin verilmez. Yalnızca OffersBux hesap sahibini biliyoruz ve tam adınız, ödeme işlemcisi hesabındaki tam adla eşleşmelidir.

4.3. Ödemeler 5 iş günü içinde (genellikle 1-24 saat) işleme alınacaktır. 

4.4.  Şüpheli kullanıcıların ödemeleri 60 güne kadar tutulabilir. Üyeler, VPN / Proxy kullanmazlarsa ve teklif duvarı etkinlikleri onaylandıktan sonra ödeme alabilir.

4.5. Minimum ödeme yoktur, üyeler ödeme limiti olmadan paralarını çekebilirler. 1000 Cashout Puanına ulaşmak ve para çekme talebinde bulunmak için ihtiyacınız olan tek şey. Teklif Duvarlarına tıklayarak kolayca Para Çekme Puanları alabilirsiniz. Yükseltilmiş Üyelerin para çekme talebinde bulunmak için Para Çekme Puanları toplamasına gerek yoktur.

4.6. Ödeme sisteminden para çekme tutarından bir ücret kesilebilir.

4.7. Yalnızca ödemenizi ödeme işlemcisine göndermekten sorumluyuz. Bundan sonraki herhangi bir eylem, ödeme işlemcisinin desteği tarafından gerçekleştirilecektir.

4.8. Doğru ve mevcut bir ödeme işlemcisinin kimliğine sahip olmanız gerekir. Tüm ödemeler doğrudan o kullanıcının hesap kimliğine gidecek ve iptal edilemez.

4.9. Size gönderdiğimiz herhangi bir ödemenin sizin tarafınızdan yapılan geri ödemeleri dikkate alınmayacak ve bunlar hesabınıza geri eklenmeyecek veya tekrar gönderilmeyecektir.

4.10. Güvenlik nedenleriyle, OffersBux herhangi bir ödeme talebini erteleme ve iptal etme ve bir üyeden daha fazla bilgi isteme hakkını saklı tutar.

4.11. Ödeme kanıtı ekran görüntünüzü forumun Ödeme Kanıtları bölümünde yayınlamak, bir sonraki nakit çıkışınızı talep etmeden önce bir zorunluluktur. Bu koşul karşılanmazsa, bir sonraki para çekme talebiniz koşul yerine getirilene kadar işleme alınmayacaktır.

4.12. Sistemi değiştirme girişimleri, hesabınızın askıya alınmasıyla sonuçlanabilir.

5. Reklamlar

5.1. Üye olarak her reklamdan sadece 24 saatte bir kazanabilirsiniz.

5.2. Çerçevelerden çıkan, kötü amaçlı kod içeren, başka bir sayfaya yönlendirme, yetişkinlere yönelik veya yasa dışı içeriğe sahip, her türlü çok düzeyli teklif içeren, yönlendirme satışları içeren ve kumar / bahis içeren sayfalar dışında her türlü reklamı kabul ediyoruz. kumarla ilgili içerik veya bir kumar şirketine ait. Ayrıca, ilgisiz hizmetler için OffersBux’un adını kullanan herhangi bir reklama izin verilmez. Reklamı yaptığınız web sayfanız 10 saniye içinde yüklenmelidir, çünkü o zamana kadar maruz kalma süresini sayan ilerleme çubuğu başlayacaktır. Reklamı yapılan web siteniz saniyede birden çok ziyareti destekleyebilmelidir.

5.3. Görüntülenmeye uygun bulmadığımız herhangi bir reklamı reddetme hakkını saklı tutarız.

6. Forum

6.1. Özel alanlar haricinde Forumu okuma erişiminiz vardır.

6.2. Yeni konular, kurallara uygun bir şekilde yayınlanmalıdır.

6.3. Genel forumlarda gönderi yazarken, yalnızca İngilizce kullanmanıza izin verilir. İngilizce dışındaki dilleri kullanan konulara ve gönderilere yalnızca o dile adanmış bir forumda izin verilir.

6.4. Diğer üyeleri rencide etmediği sürece fikrinizi ifade etme hakkına sahipsiniz.

6.5. Burada veya başka yerlerde OffersBux ve / veya OffersBux çalışanları / asistanlarına karşı kanıt, sindirme, tehdit veya saygısızlık olmaksızın herhangi bir suçlama saygısız olarak görülecek ve Forum’u kullanma ayrıcalığının kaldırılmasına ve hesabınızın kalıcı olarak askıya alınmasına neden olabilir. , üyeliğin geçici olarak askıya alınması veya diğer avantajlar.

6.6. Politika, din veya ırkla ilgili konuları veya yayınları kabul etmiyoruz. Forumdaki herhangi bir kurumu veya bireyi karalamak için uygunsuz kelimelerin kullanılmasına izin verilmez.

6.7. Kullanıcılarına, sponsorlarına veya hizmet sağlayıcılarına doğrudan veya dolaylı olarak zarar verebilecek konu veya mesajlar göndermek suç olarak kabul edilecek ve kesinlikle yasaktır.

6.8. Forum reklam amaçlı değildir, imzalarda bağlantılara veya afişlere izin verilmez.

7. Hile Karşıtı Politika

7.1. Herhangi bir şekilde sisteme girmeye yönelik her girişim günlüğe kaydedilecektir.

7.2. Bazen sizi uyaracağız, bazen uyarmayacağız. Her iki durumda da, ödeme talep ettiğinizde, izleme sistemimiz eylemlerinizi analiz edecek ve karşılığında kendi eylemlerini gerçekleştirecektir. Normalde, sistemi hackleme girişimleri hesabın askıya alınmasına neden olur. Sistemlerimizin istikrarını ve kullanıcılarımızın hesaplarının güvenliğini sağlamak için izleme sürekli olacaktır.

7.3. Herhangi bir yazılım, eklenti, komut dosyası veya otomatik tıklayıcı dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, görevleri otomatikleştiren veya reklamları tıklayan hiçbir şeyi kullanamazsınız.

7.4. Herhangi bir korsanlık girişiminin sonucu, hesabın askıya alınmasıdır.

7.5. Her sahte hesap oluşturma girişimi kayıt altına alınacak ve sahte hesaplardan elde edilen kazançlar iptal edilecektir.

8. Hesabı Askıya Alma

8.1. Hizmet Koşullarımıza saygısızlık dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir geçerli nedenle hesabınızı herhangi bir zamanda askıya alma hakkına sahibiz.

8.2. Askıya alınan tüm hesapların tüm bakiyeleri sıfırlanacak, tüm yönlendirmeler kaldırılacak ve geri ödeme yapılmayacaktır.

8.3. Askıya alınan tüm hesaplar arşivlenecek ve aynı kullanıcı adını kullanarak kayıt olamaz veya yeni bir hesapta aynı e-posta adreslerini kullanamazsınız.

8.4. Kullanıcıların herhangi bir nedenle talep etmeleri halinde, eğer aktif, feshedilmiş veya askıya alınmışsa kullanıcının hesaplarını silmeyeceğiz.

9. Sorumluluk

9.1. OffersBux, doğrudan OffersBux ile ilgili olmayan ve dolayısıyla kontrolümüz dışındaki herhangi bir gecikme veya arızadan sorumlu olmayacaktır.

9.2. OffersBux, ücretler, özel teklifler, avantajlar ve kurallar dahil olmak üzere herhangi bir zamanda Hizmet Koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar ve ayrıca hizmetlerini herhangi bir zamanda ve herhangi bir bildirimde bulunmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.

9.3. OffersBux, kullanıcılarından, reklamcılarından veya reklamlarından sorumlu tutulamaz. Bu, güvendiğimiz her tedarikçiyi de içerir.

9.4. OffersBux, bizden aldıklarınıza ilişkin olarak sizin için herhangi bir vergi ödemesinden sorumlu değildir. Ne aldığınızı beyan etmek ve ülkenizin vergilerini ödemek sizin sorumluluğunuzdadır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır,Offersbux para kazanma, Offersbuxdan para kazanma,Offersbux video izleyerek para kazanma,Offersbux para kazanılıyor mu,Offersbux nasıl para çekilir sorularına cevap vermek istedik.

Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır yazımızı beğendiyseniz Money Whale Nedir,Money whale nasıl para kazanılır oyun oynayarak para kazan yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Son Yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

212BeğenenlerBeğen
1,762TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Instagram Threads Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Threads'de profil oluşturmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz. Threads'de, sahip olduğunuz her...

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram Threads Hesabı Nasıl Silinir yazımıza hoş geldiniz. Instagramın yeni kullanıma açtığı threads uygulamasını beğenmemiş olabilirsiniz.Threads uygulamasının nasıl silindiğini merak...

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Whatsapp Takip Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Whatsapp Takip Nasıl Yapılır,Zetlog Nedir,Zetlog Whatsapp Takip Nedir, gibi sorulara cevap...

Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Tabii ki! İşte "Kariyer ve Kişisel Gelişim" konusunda 1000 kelimelik bir makale: Kariyer ve Kişisel Gelişim: Başarıya Giden Yolculuk

Host Dosyası Nedir? Host Dosyası Nasıl Kullanılır?

Hosts dosyası nedir ?, bir bilgisayarın işletim sistemine ait bir dosyadır ve alan adlarını IP adresleriyle eşleştirmek için kullanılır. İnternet üzerindeki bir...