Netflix’ten En İyi Şekilde Yararlanmanızı Sağlayacak Netflix Uzantıları Nasıl Yüklenir ?

Netflix’ten En İyi Şekilde Yararlanmanızı Sağlayacak Netflix Uzantıları Nasıl Yüklenir ?diye soranlardansanız doğru yerdesiniz. Netflix dünyanın en popüler film dizi belgesel izleme platformu. Bu platforma vakit geçirirken sizlere değer katacak özellikler mevcut. Netflix’ten En İyi Şekilde Yararlanmanızı Sağlayacak Netflix Uzantıları Nasıl Yüklenir ?

Coronavirüs salgını, dışarıdaki hareketimizi kısıtladı ve bizi evlere kilitlemeye zorladı. Neyse ki, internet arkamızı kolluyor ve eğer bir film meraklısıysanız, Netflix’teki “Listem” bölümünüzü boşaltmanın en iyi zamanı. Netflix’in geniş ve düzenli olarak güncellenen kitaplığında herkes için bir şeyler var. Netflix’teyken ve onu zaman öldürmek için kullanırken, neden Google Chrome uzantılarını kullanarak bundan en iyi şekilde yararlanmıyorsunuz?

Netflix izleme deneyiminizi geliştirebilecek en iyi Netflix Chrome uzantılarının bir listesini oluşturduk. Bu Chrome uzantılarını kullanarak birlikte Netflix izleyebilir, Netflix arayüzüne IMDB derecelendirmeleri ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Netflix Chrome UzantılarıNiçin Kullanılır ?
Netflix PartyNetflix’i birlikte izleyin
FindFlixGizli Netflix kategorilerinden seçim yapın
Super NetflixÖzelleştirilebilirlik için Netflix Chrome uzantısı
IMDB Ratings For NetflixNetflix’te IMDB Derecelendirmelerini Alın
NetFlipNetflix’i yatay olarak döndür
Netflix Profanity FilterÇocuklar için en iyi Netflix Chrome uzantısı
Netflix Language LearningDil Öğrenme
Netflix’ten En İyi Şekilde Yararlanmanızı Sağlayan Uzantılar

Netflix’ten En İyi Şekilde Yararlanmanızı Sağlayacak Netflix Uzantıları Nasıl Yüklenir yazımızın artık detaylarına inmenin vakti geldi. O yüzden gelin Netflix’ten En İyi Şekilde Yararlanmanızı Sağlayacak Netflix Uzantıları Nasıl Yüklenir detaylıca inceleyelim.

1. Netflix Party – Netflix’i birlikte izleyin

İnternette bulunan en popüler Netflix Chrome uzantılarından biri olan Netflix Partisi, karantina dönemi için bir nimet. Bu uzantı ile birlikte fiziksel olarak birlikte olmasanız bile Netflix’i birlikte izleyebilirsiniz . Netflix Parti uzantısı video oynatmayı senkronize eder ve aynı zamanda birlikte Netflix’i sanal olarak izlerken arkadaşlarınızla her şeyi tartışabilmeniz için grup sohbeti için bir seçenek ekler. Netflix Parti uzantısı ile, uzun mesafeli ilişki tarihleri ​​kolay limon sıkmasıdır.

2. FindFlix – Gizli Netflix kategorileri arasından seçim yapın

Netflix, filmlerin ve dizilerin hazine sandığıdır ve içinde bir elmas bulmak için, Netflix için FindFlix Chrome uzantısı sayesinde kıyafetlerinizi kirletmenize gerek kalmaz. Bu Netflix Chrome uzantısı, platformdaki film / dizi aramalarını daraltmanıza yardımcı olur. Uzantı, belirli bir şeyi izleme havasındaysanız gizli Netflix kategorileri arasında arama yapmanızı sağlar.

3. Super Netflix – Özelleştirilebilirlik için Netflix Chrome uzantısı

Netflix gerçekten de geniş bir film ve dizi koleksiyonu sunuyor, ancak dürüst olalım, özelleştirme seçeneklerinin olmaması can sıkıcı. Netflix’te Video kalitesini değiştir, Video hızını kontrol et, Özel altyazı yükle ve çok daha fazlası gibi seçeneklere sahip olmak istemez miydin? Artık tüm bu seçeneklere Süper Netflix Chrome uzantısı ile sahip olabilirsiniz. Uzantı, Netflix izleme deneyiminizi daha iyi hale getirmek için özelliklerle yüklü olarak gelir.

4. IMDB Ratings For Netflix  – Netflix’te IMDB Derecelendirmelerini Alın

IMDB derecelendirmelerine göre izlenecek filmleri / TV şovlarını seçen biriyseniz, bu Netflix Chrome uzantısı hayatınızı çok daha kolay hale getirecek. Netflix için IMDB Derecelendirmesi, filmlerin / TV şovlarının IMDB Derecelendirmelerini doğrudan Netflix’te gösterir, böylece ayrı bir sekmede aramanıza gerek kalmaz. Chrome uzantısı, IMDB derecelendirmelerine ek olarak Rotten Tomatoes ve Meta Critic derecelendirmelerini de gösterir. Başlığın yanında görüntülenen derecelendirmeleri almak için bu Netflix Chrome uzantısını yüklemeniz yeterlidir.

5. Netflip – Netflix’i yatay olarak döndür

Birçok kişi uzanırken Netflix izlemeyi tercih ediyor. Öyleyse neden rahat bir izleme deneyimi için Netflix’i yatay olarak döndürmüyorsunuz? Netflix için Netflix Chrome uzantısı, uzanırken Netflix’i rahatça izlemek için Chrome tarayıcısını saat yönünde veya saat yönünün tersine 90 derece döndürmenize olanak tanır.

6. Netflix Profanity Filter  – Çocuklar için en iyi Netflix Chrome uzantısı

Ailenizle bir Netflix film gecesi planlıyorsanız ancak çocuklarınızın küfürlere maruz kalmasını istemiyorsanız, işte kurtarmanız için bir Netflix Chrome uzantısı. Netflix Küfür Filtresi uzantısı tam olarak göründüğü gibi çalışır. İzlediğiniz film / TV şovundaki küfür kelimeleri sırasında altyazıları sansür eder ve sesi kapatır.

Bu Chrome uzantısını kullanmak için Netflix’te altyazıları açmanız ve duymak istemediğiniz yaygın küfür kelimelerini altyazı dilinde listeye eklemeniz gerekir.

6. Language Learning with Netflix  – Çocuklar için en iyi Netflix Chrome uzantısı bir şekilde geliştirin.

Çalışmakta olduğunuz dilde film ve dizi izleyerek becerilerinizi kendi başınıza, etkin ve zevkli bir şekilde geliştirin.
Dinleme kavrayışınızı, binlerce saatlik özgün dil bağlamıyla oluşturun. Kurulumdan sonra, Netflix web sitesinde video izlerken, dil öğrenimi için ek özelliklere sahip olacaksınız.

Altyazılar, orijinal ses ve metni diliniz çevirisiyle karşılaştırmanıza imkan tanımak için iki dilde gösterilir.
Uzantı, altyazıları teker teker dinlemenizi ve oynatma hızını değiştirmenizi sağlar.
Bir pop-up sözlük var, ve uzantı, öğrenmeniz için en önemli kelimeleri önerir.

‘Pro’ modu, altyazı çevirisi için ek seçeneklere imkan tanır, kelime ve ifadeleri kaydetme olanağı sağlar. Bunlar, altyazılarda ne zaman belirse öne çıkarılacaktır.

Netflix’ten En İyi Şekilde Yararlanmanızı Sağlayacak Netflix Uzantıları Nasıl Yüklenir ?

Liste balıklarının üzerine tıklayarak uzantıları kurabilir ve daha eğlenceli netflix deneyimi yaşayabilirsiniz. Netflix için yukarıda listelenen Chrome uzantıları, bu salgın dönemde PC’de Netflix izliyorsanız eğlence dozajınızı tamamlayabilir. Google Chrome Uzantısı web mağazasında özetleri atlamanıza, önizlemeleri kaldırmanıza, altyazı ekleme seçeneği sunmanıza, birlikte Netflix’i izlemenize ve daha pek çok şeye olanak tanıyan çeşitli uzantılar olduğundan liste kapsamlı değildir. Bu listede kaçırmış olabileceğim harika bir Netflix Chrome uzantısını biliyorsanız, bize bildirin!

Netflix’ten En İyi Şekilde Yararlanmanızı Sağlayacak Netflix Uzantıları Nasıl Yüklenir ? Başlıklı yazımızı beğendiyseniz Instagramda Yukarı Kaydır Nasıl Yapılıyor ?

Son Yazılar

Helium mining cihazı nedir ? Helium mining device nasıl para kazanılır?

Hotspot veya Helium madencisi adı verilen bir kablosuz cihaz, HNT madenciliği için radyo teknolojilerini kullanır ve kapsama sağladığı için HNT jetonlarını ödüllendirir.

Windows Bilgisayar Geçmişini Görüntüleme

Windows Bilgisayar Geçmişini Görüntüleme,İnternet Geçmişini Görüntüleme,İnternet Geçmişini Temizleme gibi sorularınıza cevap arıyorsanız yazımıza hoş geldiniz. Windows Bilgisayar Geçmişini...

Bubble Cash Para Kazanma

Bubble Cash, uyumlu iOS cihazları için App Store'da bulunan bir oyun uygulamasıdır. Oyun, beceriye dayalı bir pop shooter oyunu ve bir "balon patlatıcı"...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

212BeğenenlerBeğen
1,762TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Helium mining cihazı nedir ? Helium mining device nasıl para kazanılır?

Hotspot veya Helium madencisi adı verilen bir kablosuz cihaz, HNT madenciliği için radyo teknolojilerini kullanır ve kapsama sağladığı için HNT jetonlarını ödüllendirir.

Windows Bilgisayar Geçmişini Görüntüleme

Windows Bilgisayar Geçmişini Görüntüleme,İnternet Geçmişini Görüntüleme,İnternet Geçmişini Temizleme gibi sorularınıza cevap arıyorsanız yazımıza hoş geldiniz. Windows Bilgisayar Geçmişini...

Bubble Cash Para Kazanma

Bubble Cash, uyumlu iOS cihazları için App Store'da bulunan bir oyun uygulamasıdır. Oyun, beceriye dayalı bir pop shooter oyunu ve bir "balon patlatıcı"...

Coin Hunt World Nasıl Para Kazanılır ?

Coin Hunt World Nasıl Para Kazanılır, Coin Hunt World Nasıl Para Kazanma,Coin Hunt World Nasıl Kripto Para Kazanılır,kripto para kazanma, Coin Hunt...

kwai para kazanma hilesi

Özellikle 2022'de Kwai'de nasıl para kazanılır? Çinli Kwai uygulaması, başkalarını davet edenlere para ödemeyi ve bu uygulamada her gün insanlarla etkileşim kurmayı vaat...